banner212

banner211

Atılganspor'da terfi heyecanı

Sakarya’da büyük potansiyele sahip olan Tekvandoda marka olan kulüpler arasında yer alan Arifiye Atılganspor, 2022’ye çok hızlı bir giriş yaptı.

Salon 05.01.2022, 11:56 UTKU KAYNAR
Atılganspor'da terfi heyecanı
banner218

Sakarya’da büyük potansiyele sahip olan Tekvandoda marka olan kulüpler arasında yer alan Arifiye Atılganspor, 2022’ye çok hızlı bir giriş yaptı. Yeni yılın ikinci gününde yapılan kemer terfi sınavı büyük ilgi gördü.  Milli Takım Antrenörü Davut Cengiz; ‘’Türkiye Taekwondo Federesyonu Birinci dönem kemer terfi sınavı sporcularımız tarafından Büyük ilgi gördü hafta sonu Sakarya Atılgan Spor Kulübü olarak bir üst kemere geçen sporcularımızı kemerlerini vererek mutluluklarına ortak olduk’’ dedi.
TERFİ İÇİN TER DÖKTÜRLER
Lütfü Yaman Spor Salonunda bir araya gelen Arifiye Atılganspor’lu 50 sporcu, kemer terfi sınavına katıldı. 2022’nin birinci dönem sınavında yer alan sporcular, bir üst kuşağa terfi etmek için elinden geleni yaptı. Mili Takım Antrenörü Davut Cengiz ve Antrenör Arzu Demirci’nin idaresinde ter döktükleri sınavı başarıyla atlatan küçüklerin yaşadıkları mutluluk görülmeye değerdi. 
AİLELER GURUR DUYDU
Sabah saatlerinde başlayan ve gün boyu süren kemer terfi sınavı ailelerden de büyük ilgi gördü. Çocuklarını sınav boyunca heyecanlı gözlerle takip eden anne ve babalar, sınav sonunda düzenlenen törene de alkışlarıyla katkıda bulundular. Sporcuların mutluluklarına ortak olan aileler, kulüp olarak yeni yılda da iddialı olduklarını söylediler. 


 

banner220
Yorumlar (0)