banner212

banner211

Badminton Antrenör Kursu açılıyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre,İl'imizde 02-13 Nisan 2012 tarihleri arasında,Badminton I.

Salon 23.03.2012, 08:03
Badminton Antrenör Kursu açılıyor
banner218
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre,İl'imizde 02-13 Nisan 2012 tarihleri arasında,Badminton I.Kademe Yardımcı Antrenörlük kursu açılacaktır. Katılacak kursiyerlerin aşağıdaki hesap numarasına kişi başı 125.00-TL yatırarak dekont ve belirtilen gerekli evrakları hazırlamaları gerekmektedir.

 

Hesap Numarası:

-Kursa katılacak adaylar Ankara Garanti Bankası GSGM Anfartalar Şubesi 711-6299430 nolu hesabına Badminton Antrenörlüğü için 125 tl yatıracaklardır.

 

 

Gerekli Evraklar:

-4 Adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı )

-Kurs katılım formu.(Kurs Eğitim Yöneticisi tarafından kursiyerlere verilecek olup form eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanacaktır.)

-Diploma sureti (noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarından aslı gibidir onaylı.(Onaysız diploma suretleri kesinlikle Federasyonumuz tarafından kabul edilmeyecektir.)

-Öğrenci ise öğrenci belgesi (aslı) (Fotokopi  ve faks olan öğrenci belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

-Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı(aslı).(Fotokopi ve faks olan cezasız belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

-Savcılık iyi hal kağıdı (aslı).(Fotokopi ve faks olan savcılık belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.

-Nüfus cüzdanı fotokopisi

-Dekont (aslı ).

 

İrtibat: Badminton İl Temsilcisi : Nesim YALVARICI  Telefon:  05352452346

 

Yorumlar (0)