Bosna Hersek'te 22-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Balkan Tekvando şampiyonasında, Balkan Şampiyonu olan   Arifiye Atılgan Spor Kulübü sporcularından Selen Döğer, Tekvando Bölge Antrenörü Davut Cengiz, Antrenörü Şükrü Öztürk ve Ak Parti Arifiye Sosyal İşler Başkanı Cebrail Cengiz eşliğinde, Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti." />

banner212

banner211

Balkan Şampiyonu Selen Başkanı ziyaret etti

Bosna Hersek'te 22-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Balkan Tekvando şampiyonasında, Balkan Şampiyonu olan   Arifiye Atılgan Spor Kulübü sporcularından Selen Döğer, Tekvando Bölge Antrenörü Davut Cengiz, Antrenörü Şükrü Öztürk ve Ak Parti Arifiye Sosyal İşler Başkanı Cebrail Cengiz eşliğinde, Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Salon 27.09.2012, 13:15
Balkan Şampiyonu Selen Başkanı ziyaret etti
banner218

Bosna Hersek'te 22-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Balkan Tekvando şampiyonasında, Balkan Şampiyonu olan   Arifiye Atılgan Spor Kulübü sporcularından Selen Döğer, Tekvando Bölge Antrenörü Davut Cengiz, Antrenörü Şükrü Öztürk ve Ak Parti Arifiye Sosyal İşler Başkanı Cebrail Cengiz eşliğinde, Başkan İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.  Sakarya Üniversitesi Vakfı Kolejinde öğrenim gören  ve Arifiye Atılgan Spor Kulübünde Tekvandoda ilçemizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden Selen Döğer ; "İlk defa katıldığım uluslar arası bir turnuvada ülkemi başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Benim gibi Tekvandoya gönül vermiş diğer arkadaşlarıma da örnek olmak, onlara yol açmak ta ayrıca mutluluk verici." dedi.Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;" Selen ilk defa katıldığı Uluslararası bir müsabakada ilçemizi hatta Ülkemizi başarıya temsil etmiş, Arifiye'mizin gururu olmuştur.  2008 yılında ilçe olmamızla birlikte Arifiye'de çok şey değişmeye başladı. Gelişiyoruz, büyüyoruz. İlçemizi her alanda geliştirmek için de bütçe olanaklarımız ölçüsünde var gücümüzle çalışıyoruz. Arifiye bu gün sahip olduğu spor tesisleri ve sosyal  tesislerle sporcularımıza her alanda büyük olanaklar sağlamaktadır. Sadece futbolda liglerde sekiz takımla temsil ediliyoruz. Ayrıca Tekvando, Judo, Bisiklet, Uzun Atlama, Atletizm de de sporcularımız ilçemizi başarı ile temsil ediyor, müsabakalardan madalya ile dönüyor. Bizler siyasetçiler olarak, gençlerimize güveniyor, onlarla her zaman gurur duyuyoruz. Bu başarılar bizleri olumlu yönde motive ederek, spor tesislerine  daha fazla yatırım yapmaya teşvik ediyor." dedi.

Tekvando Bölge antrenörü Davut Cengiz'de Başkana yeni yapılan tesislerde Tekvandoculara tahsis edilen alan için teşekkür ederek, bizlere verdiğiniz desteğe çok teşekkür ediyoruz ve bu desteğin artarak devam etmesini temenni ediyoruz. Gençlerimize olanak sağlanırsa neler yapabileceklerine hep birlikte şahit oluyoruz." dedi.


Yorumlar (0)