banner212

banner211

Başarılı Bisikletçilere Başkan Karakulukçu'dan destek

Puanlı Bisiklet Müsabakalarında Türkiye Birincisi olan Beyza Topçu ile Serhat Mercan’ a Belediye Başkanı İsmail KARAKULUKÇU’ dan destek geldi.

Salon 19.04.2013, 15:15
Başarılı Bisikletçilere Başkan Karakulukçu'dan destek
banner218

Arifiye İlçesinde  yapılan Okullar arası Masa Tenisi turnuvası ödül töreni sırasında  Geçtiğimiz günlerde Urfa Siverek ve Adana İllerinde yapılan Kulüpler arası Puanlı  Bisiklet Müsabakalarında Türkiye Birincisi olan Beyza Topçu ile Serhat Mercan’ a Belediye Başkanı İsmail KARAKULUKÇU’ dan destek geldi.


Yıldızlar B kategorisinde Türkiye Birincisi olduktan sonra Antalya da yapılan Milli takım kampına katılan Serhat Mercan  Kampta gösterdiği performans sonucu 26 Nisan tarihinde Almanya ya gidecek. Almanya’ da yapılacak Uluslar arası U15 yaş müsabakalarına katılacak Milli sporcu  İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı tarafından ödüllendirildi. Başarılı sporcu  Almanya da  başarı göstereceğini söyledi.


Arifiye Gençlik Spor Kulübü  Genel kaptanı HalukTopçu ise:

Serhat ve Beyza ile birlikte Sude Mercan ve Abdüülkerim Cömert’ inde çok başarılı olduklarını, takım olarak ta son yarışmadan sonra yıldız bayanlar kategorisinde Türkiye birinciliğini elde ettiklerini söyledi. İlçe Kaymakamımız ile Belediye Başkanımızın desteklerini her zaman aldıklarını belirten Topçu Arifiye’yi Bisiklet branşında tüm Türkiye ye tanıttık. Emeklerimiz  boşa gitmeyecek. Çok daha iyi dereceler alacağız dedi.


banner220
Yorumlar (0)