banner212

banner211

Başbakan dan Sakarya'ya yeni Salon talimatı

Başbakan Erdoğan yeni spor salon talimatı verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ilimize yapılan 5 bin kişilik spor salonunun yetersiz olduğunu söyleyerek, "5 bin kişilik spor salonu Sakarya'ya yetmez.

Salon 16.06.2012, 11:43
Başbakan dan Sakarya'ya yeni Salon talimatı
banner218
Başbakan Erdoğan yeni spor salon talimatı verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ilimize yapılan 5 bin kişilik spor salonunun yetersiz olduğunu söyleyerek, "5 bin kişilik spor salonu Sakarya'ya yetmez. Bu salon yapıldıktan sonra yenisi için hemen çalışma başlatılsın" dedi. Yeni salon müjdesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan stat kapasitesinin 35 bin kişiye arttırılması konusunda beklenen talimat gelmedi. Ancak Başbakan Erdoğan ilimize yeni bir salon yapılması için yetkililere mesaj yolladı.

Yazlık'ta yapımına devam edilen 5 bin kapasiteli spor salonunun Sakarya'ya yetersiz olduğunu belirten Başbakan Erdoğan, "Sakarya'ya yapılan 5 bin kişilik salon yetmez. Bu salon hizmete girdikten sonra yenisi için çalışma yapılmalı. Sakarya'ya daha büyük spor salonu yakışır. Arkadaşlarımız yeni salon için gereken çalışmaları başlatsın" şeklinde konuştu. Sakaryaspor temennisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakaryaspor'u önce Bank Asya 1.Lig'de ardından da Süper Lig'de görmek istediklerini söyledi. Erdoğan Sakaryalı siyasilere ise şehrin takımı için, "Gereken destek verilsin" diye seslendi.

Yorumlar (0)