banner212

banner211

Başkan Babaoğlu Karatecileri ağırladı

Hendekli 4 Karateci Balkan Şampiyonası’nda 29 Mayıs’ta Bosna’da gerçekleşecek olan Balkan Şampiyonası’nda Hendekli 4 karateci ülkemizi temsil edecekler

Salon 30.05.2019, 17:51 UTKU KAYNAR
Başkan Babaoğlu Karatecileri ağırladı
banner218

Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nden, Elif Şimal Ekizoğlu, Sefa Onur Er, Yusuf Eren Temizel ve Selim Tekden, 29 Mayıs tarihinde Bosna Hersek’te yapılacak olan Balkan Şampiyonası’nda ay yıldızlı forma giyerek madalya için mücadele edecekler. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu sporcular ve aileleri ile birlikte sahurda bir araya gelerek şampiyonada başarılar diledi.

Kulüp olarak başarılarla dolu bir yıl geçirdiklerini vurgulayan Antrenör Nurkan Kayacık, 4 sporcumuzu milli takıma göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kulübümüzde bu seviyeye erişecek başka çocuklarımız da var. Zamanı geldiğinde onları da milli takımda göreceğiz." dedi.


Sizlerle gurur duyuyorum
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sporcular ile gurur duyduklarını belirterek “ Hendek’imizin aldığı her başarı bizleri mutlu ediyor. Sporcularımız, Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi milli forma ile temsil edecek. Önümüzdeki hedefimiz takımımızdaki milli sporcu sayısını artırmak.İnşallah alınacak olan şampiyonluklarla Bayrağımızı dalgalandırıp, İstiklal Marşımızı söyleterek göğsümüzü kabartacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum “ dedi.


 

Yorumlar (0)