banner212

banner211

Başkan İnci şampiyonlara ödül verdi

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Karate Avrupa Şampiyonlarına 2500'er TL ödül verdi.

Salon 19.06.2013, 11:11
Başkan İnci şampiyonlara ödül verdi
banner218

7-9 Haziran tarihleri arasında Karadağ'da yapılan 11.Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası'nda Fransa'yı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Hendek Belediyesi Karate takımı sporcuları, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi ziyaret etti.

Karadağ'ın Herceg Novi kentinde yapılan olan 11.Avrupa Bölgeler Karate şampiyonasına 8 sporcu ile katılan Hendek Belediyesi Karate takımı, şampiyona dönüşü Antrenörleri Nurkan Kayacık ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi makamında ziyaret etti.

Hendek Belediyesi karate takımından Nurcan Çiçek, Beyza Ünlüsoy, Tuğçenur Büyüktazim, Kübranur Büyüktazim, antrenörleri Nurkan Kayacık nezaretinde gittikleri Karadağ'da yapılan11.Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası'nda Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan ve İtalya'yı 2-0 yenerek takım halinde Avrupa Şampiyonu oldu. Şampiyonlar kupa sevincini, kendilerine her zaman destek veren Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ile paylaştılar.

Başarılar ödüllendirilmeli

Şampiyonları tek tek tebrik eden Hendek Belediye Başkanı Ali İnci " Hendek'imiz için gurur verici bir şampiyonluk. İlçemiz şampiyonlar yetiştiren bir ilçe konumundadır. Sporcularımız şampiyonluk sözü vererek, sözlerinde durdular. İlçemiz için güzel bir başarıya imza atıp, ülkemizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edip, İstiklal Marşımızı söyletip Bayrağımızı dalgalandırdılar. Onlarla gurur duyuyoruz. İnşallah güreşte olduğu gibi karatede de Dünya Şampiyonları çıkaracağız. Sporcularımızı ödüllendireceğiz. Başarılar ödüllendirilmelidir. Kendilerini tebrik ediyor başarılar diliyorum " Dedi.

Başkan İnci şampiyonlara 2500'er TL ödül verdi.

banner220
Yorumlar (0)