Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Okul Sporları kapsamında yapılan güreş turnuvası Madalya Alan Güreşçilere Başkan ÖZEL ödül verdi." />

Başkan Özel den Güreşcilere ödül

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Okul Sporları kapsamında yapılan güreş turnuvası Madalya Alan Güreşçilere Başkan ÖZEL ödül verdi.

Salon 01.03.2013, 16:16
Başkan Özel den Güreşcilere ödül

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Okul Sporları kapsamında yapılan güreş turnuvası Madalya Alan Güreşçilere Başkan ÖZEL ödül verdi.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Okul Sporları kapsamında yapılan güreş turnuvası 16-17 Şubat tarihleri arasında Yenikentspor salonunda yapılmıştı.Turnuvada Nezir Çimen,Cahit Furkan Demirhan,Eray Gedikli,Sefa Karagöz ,Emre Aktaş,Uğur Tekin ilçemizi okuları adına temsil etmişlerdi. Bu çoklarımız okul Müdürleri Kaynarca Lisesi Müdürü Yüksel Hamzaoğlu, Teknik Lise Müdürü Mustafa Göktaş ve Müezzinler Orhan gazi Okulu Müdür Yardımcısı Ünal Avcı ile birlikte ,Kaynarca Güreş Spor Başkanı Ali Zabun, Güreş Şube Başkanı Nurdoğan Demirhan’ın da katıldığı bir heyetle  Belediye Başkanı Zeynur Özel’i makamında ziyaret ettiler. Turnuva Hakkında bilgilendirme yaptılar .

Güreşçiler ise kilo ve dereceleriyle isimlerini paylaşarak kendilerini tanıttılar. Şampiyon güreşçilerimiz Sakarya birinciliklerimizden sonra hedefimiz bölgesel birinciliklerdir  dediler ,fakat Belediye Başkanımızdan bir istekleri de peşinden geldi. Daha rahat ve geniş bir salonda idman yarak çalışmak istiyoruz ,bunun içinde eski Belediye pasajı altındaki alanı Kaynarca Güreş spor kulübü olarak kullanmak istiyoruz talebinde bulundular.

Belediye Başkanı ÖZEL İse, öncelikle gurur duyduğum bu başarı karşısında gerçekten duygulandım. Ben spor ve sporcunun her zaman yanında olmaya çalıştım. Belediyemiz olarak maddi manevi kulüplerimize destek olamaya çalışıyoruz bunun da meyvasını tüm emek verenler ile birliktede topluyoruz. Kim ne derse desin spor ve sporcuyu desteklemek  onların önünü açmak en doğal şey. Ben Başta Okul Müdürlerimiz ,Kaynarca Güreş Spor Kulübümüze   ve Halk Eğitim Müdürümüze de teşekkür ederek çocuklarımızın hedefi olan bölgesel ligde başarılar diliyor taleplerini meclisimize taşıyarak onların sorununu da  yardımcı olacağınısöyledi.

Güreşçileri hediyeler vererek ödüllendiren Başkan ÖZEL siz çalışın bizlerde sizlerin her zaman yanınızda olacağız sözünü de verdi. Sakarya da turnuvada   madalya alan çocuklarımızın kilo ve dereceleri listelenmiştir.Dereceye Giren Öğrencilere Kaynarca Onkun Aperatif sahibi Ferhat Onkun Yemek ikramında bulundu.


Yorumlar (0)