banner212

banner211

Bayan Boksörler Amasya'ya hazırlanıyor

Sakaryaspor bayan boks takımı sporcuları 2-9 Temmuz’da Amasya’da yapılacak şampiyona için hazırlanıyor

Salon 25.06.2019, 14:42 UTKU KAYNAR
Bayan Boksörler Amasya'ya hazırlanıyor
banner218


Sakaryaspor Bayan Boks takımı sporcularından Elif Pınar Bozkurt ve Kübra Bozkurt kardeşler üst minik ve genç bayanlar Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor. Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu altında bulunan boks salonunda antrenör Ertuğrul Akgün eşliğine çalışmalarına deva eden sporcular şampiyonadan madalya ile dönmek istiyor.

2 ve 9 Temmuz tarihleri arasında Amasya’da yapılacak turnuva için çalışmalarını sürdüren genç sporcular 57 ve 64 kg’de ringe çıkacaklar. Kulüp antrenörü ve Boks Federasyonu asbaşkanı Ertuğrul Akgün yaptığı açıklamada sporcularından altın madalya beklediğini dile getirerek şampiyona sıkı hazırlandıklarını söyledi.

PLAKET VERDİ.

Türkiye Boks Federasyonu Asbaşkanı Ertuğrul Akgün, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba ve Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Sakarya Akgün Ampute Engelliler Boks Spor Kulübü Başkanı Ahmet Silahçı dün basın mensupları ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Kahvaltıdan sonra boksa verdiği maddi ve manevi destekten ötürü Ertuğrul Akgün SASKF Başkanı Yaşar Zımba’ya teşekkür plaketi verdi. Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir ise Asbaşkan Ertuğrul Akgün’e kazandığı başarılar ve boks camiasına kazandırdığı isimlerden dolayı plaket hediye etti.

Yorumlar (0)