banner212

banner211

Bayan raketler masa başında

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Kız Öğrenci yurdunda kalan öğrenci ve personeline yönelik düzenlediği masa Tenisi müsabakalarında, önce bayan öğrenciler masa başına geçti .

Salon 12.01.2017, 13:04 12.01.2017, 14:08 UTKU KAYNAR
Bayan raketler masa başında
banner218


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu ile Sakarya Kız Öğrenci yurdunda kalan öğrenci ve personeline yönelik düzenlediği masa Tenisi müsabakalarında, önce bayan öğrenciler masa başına geçti .

Foto galeriye git
Atatürk Spor Salonunda yapılan Masa Tenisi Müsabakalarına,  Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu ile Sakarya Kız Öğrenci yurdunda kalan 18 öğrenci ve personel katıldı. Masa Tenisi Turnuvasında Merve Hacıeyüp şampiyon, Zeynep Kaya 2., Arzu Yıldırım 3., Rabia Öztürk ise 4. Oldu.


Müsabakalar sonunda ilk üç sırada yer alanlara madalya ve başarı belgesi verildi. Masa Tenisi müsabakalarına katılan tüm öğrenci ve personele de katılım belgesi takdim edildi.


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Yurtlarda kalan bayan öğrencilerimizin , düzenlediğimiz turnuvalara ilgi göstermesi bizleri sevindirdi. Daha çok öğrencinin spor yapması için bizde kurum olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)