banner212

banner211

Bayanlar boksta şehrin gururu oldu

Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonasına ilk defa katılan Harmanlıksporlu Gülçin Kanyılmaz 3.'lük madalyası aldı.

Salon 22.01.2016, 09:36 22.01.2016, 09:37 UTKU KAYNAR
Bayanlar boksta şehrin gururu oldu
banner218
 

Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonasına ilk defa katılan Harmanlıksporlu Gülçin Kanyılmaz 3.'lük madalyası aldı.Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonasında 3.'lük madalyası kazanan Gülçin Kanyılmaz ve antrenörü Ertuğrul Akgün Harmanlıkspor Kulübü Başkanı Metin Ergezeri ziyaret ettiler.

 

İzmir Çeşme'de  düzenlenen Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonasında mücadele eden ilimiz sporcusu Gülçin Kanyılmaz Yıldızlarda 60 kilogramda Türkiye 3.sü olma başarısı gösterdi. 

 

Harmanlıkspor kulüp başkanı Metin Ergezen, "Sporcumuz Gülçin Kanyılmaz ve antrenörü Ertuğrul Akgün'ü tebrik ediyorum. Kısa sürede bu dereceyi elde eden sporcumuzun bundan sonra yapılacak uluslararası düzeydeki şampiyonalarda başarılar kazanacağına inanıyorum" diye konuştu.

 

Antrenör Ertuğrul Akgün sporcusu ile gurur duyduğunu belirterek, "1.5 ay gibi kısa bir sürede Gülçin Kanyılmaz Türkiye Şampiyonasında derece aldı. Uluslararası düzeye ulaşıp madalya kazanması için çalışmalara devam edeceğiz. Şu anda Yıldızlar kategorisinde milli takıma girerek hem ilimizi hem Türkiye'mizi temsil edecektir" dedi.

 


Yorumlar (0)