Arifiye Gençlik Spor kulübü bir çok amatör branşta olduğu gibi Engelli sporcularımızı da Ulusal ve Uluslar arası yarışmalara hazırlıyor." />

banner212

banner211

Bekir Ünlü Okçuluk Milli Takımın da

Arifiye Gençlik Spor kulübü bir çok amatör branşta olduğu gibi Engelli sporcularımızı da Ulusal ve Uluslar arası yarışmalara hazırlıyor.

Salon 12.04.2013, 15:00
Bekir Ünlü Okçuluk Milli Takımın da
banner218

Arifiye Gençlik Spor kulübü bir çok amatör branşta olduğu gibi Engelli sporcularımızı da Ulusal ve Uluslar arası yarışmalara hazırlıyor.


Son olarak Okçuluk branşında çalışmalarını Sakarya Yüzme havuzunda bulunan Okçuluk bölümünde aralıksız sürdüren Arifiye’ li  Bekir ÜNLÜ Okçuluk milli takım hazırlık kampına katılmak üzere Antalya ya gitti. 10-22 Nisan 2013 tarihleri arasında 12 günlük hazırlık kampına katılan Bekir Ünlü’ nün Antrenörlüğünü ünlü Okçuluk Antrenörü ve Okçuluk Federasyonu Baş Antrenörü Nejat Üstün yapıyor.


Kulüp Başkanı İbrahim ARKAN, İlçemde her alanda bilinçli ve sistemli çalışmalar yapıyoruz.Günlük ve  popülist olmayan gerçek anlamda spor yapacak ve gelecek vadeden gençlerimizi  bularak;  Arifiye ilçemin Türkiye de ve Avrupa da hatta olimpiyatlarda yarışacak sporcular ile anılmasını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.Beklentimiz sporu hayat biçimi olarak benimsemiş, Zeki Çevik ve aynı zamanda vatanını milletini seven bir Arifiye Gençliği yetiştirmek için çalışmalar yapıyoruz.


Okçuluk malzeme ve çalışma ortamı olarak çok özel bir spor. Çalışma alanımızı genişletmek ve daha fazla sporcuya ulaşmak için  İlçemde bulunan kurum ve kuruluşlardan malzeme desteği bekliyoruz. Kulüp yönetimi olarak Bizlere her  anlamda desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Mehmet Ünal’a ve  Belediye Başkanım İsmail Karakulukçu’ ya da teşekkürlerimizi  ve şükranlarımı sunuyorum.Çünkü “Yetenekli iseniz maç kazanırsınız ama ekip iseniz şampiyon olursunuz”  sözüne çok inanıyoruz. İlçemde her kademede ekip olmak için çaba sarf ediyoruz.

banner220
Yorumlar (0)