banner212

banner211

Boksör'ler den Salih Koşu'ya ziyaret

Boks Federasyonu tarafından Sakarya Boks İl Temsilciliği  Görevine getirilen Şaban Süleyman, Olimpiyat İkincisi eski Boksör Malik Beyleroğlu,Antrenör M.

Salon 20.01.2012, 08:14
 Boksör'ler den Salih Koşu'ya ziyaret
banner218
Boks Federasyonu tarafından Sakarya Boks İl Temsilciliği  Görevine getirilen Şaban Süleyman, Olimpiyat İkincisi eski Boksör Malik Beyleroğlu,Antrenör M.Ali Keskin, ve Kayseri ilinde yapılan Şampiyonada Şampiyon olan Bayan Boksör  ile  Antrenörleri Naci,Nebi İhtiyar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu'yu makamında ziyaret ettiler.

 

Yeni Boks İl Temsilcisi Görevde

Boks Federasyonu tarafından Sakarya Boks İl Temsilciliğine getirilen Yazılı Köyü Muhtarı Şaban Süleyman beraberinde Olimpiyat ikincisi eski Boksör Doç.Dr.Malik Beyleroğlu ve Sakarya Boks Kulübü antrenörü M.Ali Keskin ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu'yu makamında ziyaret etti.Ziyarette Sakarya Boks'unun durumu görüşüldü ve  Salih Koşu Yeni İl Temsilcisi Şaban Süleyman'a başarılar diledi.Doç.Dr.Malik Beyleroğlu'da Salih Koşu'ya Boks sporuna destekleri nedeni ile teşekkür etti.

 

Şampiyon Bayan Boksör

Kayseri İl'inde 4-9 Ocak 2012 tarihlerinde yapılan Yıldız ve Genç bayanlar Türkiye Boks şampiyonasında Gençler dalında Altın madalya alan 64 Kg Boksör Hatice Salih,Yıldızlar katagorisinde İkinci olarak Gümüş Madalya kazanan 57 kg Boksör Mihriban Burçin Aygır Antrenörleri Naci ve  Nebi İhtiyar ile birlikte Salih Koşu'yu ziyaret ettiler.Ayni Şampiyonada Yıldızlar 52 Kg da  Reyhan Er'de Türkiye üçüncüsü oldu.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu Bayan Boksörler ile Pamukova İkizler Kick-Boks Kulübü Antrenörleri Naci ve Nebi İhtiyar'ı kutladı ve başarılarının devamını temenni etti.

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)