banner212

banner211

Boksörler plaketlerini aldılar

Sakarya spor ve Harmanlıkspor eski ve yeni başarılı sporcuları günün anısına plaketlerini aldılar.

Salon 01.07.2016, 15:41 01.07.2016, 15:45
Boksörler plaketlerini aldılar
banner218


30 Haziran Perşembe akşamı Milli takım antrenörlerimizden Ertuğrul Akgün  Atatürk stadı altında bulunan boks antrenman salonunda bu güne kadar başarılı olan sporculara plaket vererek onurlandırdı.

 Boks Milli takım antrenörü Ertuğrul Akgün’ün organize ettiği  İftar yemeğinde Eski Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, Harmanlıkspor Kulüp Başkanı Metin Ergezen,  Harmanlıkspor Yönetim Kurulu Üyeleri  Nazım Kırdemir ve Sabri Sarı hazır bulundular .Geleneksel olarak başarılı sporculara her yıl ödüllendiren Boks antrenörü Ertuğrul Akgün eski ve yeni sporculara gecenin anısına geceye iştirak eden konuklar tarafından plaket verdirerek sporcuları onurlandırdı.

                   
Duygulu anlar yaşayan sporcular aileler  ve kulüp yöneticileri ile birlikte toplu resim çektirerek bu geceyi ölümsüzleştirdiler.

                  
Antrenör Ertuğrul Akgün yaptığı duygu dolu konuşmada “bundan sonra başarılı  sporcularımıza her yıl günün anısına plaket vermeye devam edeceğiz. Ayrıca basınla her ayın ilk haftasında bir araya gelerek kahvaltı veriyorduk İnşallah yine bayramdan sonra kahvaltılarımıza devam edeceğiz ve nasipse yine bu kahvaltımızın anısına gazeteci arkadaşlarımıza plaket vererek günün anlamını ve önemini ebedileştireceğiz” dedi

banner220
Yorumlar (0)