Boks'un yıldızlarından Salih Koşu'ya ziyaret

Türkiye Şampiyonu olan Beyza Fatma Özçakar, aynı şampiyonada Türkiye üçüncüsü olan Kader Feratoğlu,antrenörleri ile birlikte Spor İl Müdürü Salih Koşu'yu makamında ziyaret etti.

Salon 31.01.2014, 13:54 31.01.2014, 15:00 UTKU KAYNAR
Boks'un yıldızlarından Salih Koşu'ya ziyaret
 

17-24 Ocak 2014 tarihleri arasında İstanbul'da yapılan Yıldız, Genç, Büyük Bayanlar Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası'nda Yıldız Bayanlar Türkiye Şampiyonu olan Beyza Fatma Özçakar, aynı şampiyonada Türkiye üçüncüsü olan Kader Feratoğlu,antrenörleri ile birlikte Spor İl Müdürü Salih Koşu'yu makamında ziyaret etti.47 ilden 458 sporcunun katıldığı şampiyonada kazanılan bu başarıdan dolayı sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Salih Koşu, "Gelecekte Avrupa'da ses getirecek sporcular olacaksınız. Yapmanız gereken antrenmanlarınızı aksatmadan devamlı çalışmak. Bu başarıları daha üst seviyeye taşımak sizin elinizde" dedi. 


Yetenekli sporcularımızın hem eğitimlerinde hem de sporda başarılı olmalarını amaçladıklarını belirten Koşu, başarılı sporculara verilen desteğin devlet tarafından arttırıldığını belirtti. 


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Boks İl Antrenörü olarak görev yapan Ercan Altun sporcuları ile gurur duyduğunu ifade ederek, "Daha büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz. Beyza Fatma Özçakar, Haziran ayında yapılacak olan Yıldız Bayanlar Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. Ay yıldızlı bayrağımızı göndere çekerek ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphem yok" dedi.


Ercan Altun ayrıca şampiyonada Beyza Fatma Özçakar'ın maçlarını izleyen Büyük Bayanlar Dünya ve Avrupa Şampiyonu Gülsüm TATAR'ın sporcuyu ve kendisini tebrik ederek, Beyza'ya maddi ve manevi her konuda destek vermek istediğini belirtti.

Yorumlar (0)