banner212

banner211

Böyle başkan dostlar başına...

Ahmet Çileci Hendek'ten yazıyor.

Salon 11.08.2012, 09:19
Böyle başkan dostlar başına...
banner218
Ahmet Çileci Hendek'ten yazıyor..

Milli takım seçmelerinde adamcılık yapılması bizi hüsrana sevketti
Sporun içinden gelen hendek belediye başkanı ali inci, 2012 Londra olimpiyatlarında sporcularımızın altın madalya alamamalarına üzüldüğünü belirtti. Milli takım seçmelerinde "adamcılık,kayırmacılık" yapıldığını bunun sonucunda ise Londra olimpiyatlarında hüsrana uğradığımızı ifade etti.
Verdiğimiz sözlerin arkasındayız
Hendek Belediyesi önünmde düzenlenen ödül töreninde vatandaşlarla bir araya gelen başkan İnci, "söz verdiğimiz gibi Avrupa şampiyonuna araba, Dünya şampiyonuna Ev verdik, veriyoruz, vermeye devam edeceğiz " dedi.
Olimpiyat şampiyonlarına eş vereceğiz
Hendek'in sporunm her dalında başarılı olması adına hiç bir fedakarlşıktan kaçınmadıklarını belirten başkan İnci, ödül çıtasını daha yukarı çıkardı ve Olimpiyat şampiyonu olan Hendek'imizin çocuklarına "eş" ve "dayalı döşeli ev" vaadinde bulundu.
Hendek olarak 4 altın madalyaya talibiz
Sözleri törene katılan vatandaşlar tarafından alkışlarla kesilen başkan İnci; "yakında bitecek olan Güreş İhtisas Binamız ve spor kompleksimiz sporcularımıza hizmet vermeye başlayacak. Hocalarımızın başarılı çalışmaları ve çocuklarımızın ailelelrininde destekleri doğrultusunda biz Hendek olarak 2016 olimpiyatlarında en az 2, inşallah ülkemizde yapılmasının düşünüldüğü 2020 olimpiyatlarında sadece Hendek olarak sporun değişik dallarında en az 4 altın madalyaya talibiz" diyerek başarı çıtasını daha yükseğe çıkardı.
Başkan İnci olimpiyat şampiyonu gençleri dayalı döşeli ev ve eş vaadini tekrarlayarak; şampiyonlarımız bayan ise erkeği, erkek ise bayanı vermek suretiyle onları dünya evine biz sokacağız" dedi.
Hendek belediye başkanı Ali İnci daha önce;
Karate spor dalında Avrupa şampiyonu Büşra Tosun'a ARABA,
Kick Boks spor dalında Avrupa şampiyonu Ferhat Akburak'a ARABA,
Güreş dalında Dünya şampiyonu Ümit Bedel'e ARABA+EV
Güreş sporu dalında Yunus Özel'e ARABA, hediye etmişti.
Ensar'a arabasının anahtarını arkadaşı olması hasebiyle başkan inci'nin oğlu Muhammed İnci verdi.
Hendek belediye başkanı Ali İnci, 23 Ağustos'da Azerbaycan'da yapılacak olan Dünya güreş şampiyonasına katılacak olan ve geçtiğimiz günlerde Polonya'da yapılan Avrupa Yıldızlar Güreş
Şampiyonasında 63 kiloda rakiplerine minderi dar eden ve tek bir puan vermeden yaptığı tüm müsabakaları kazanarak birincilik kürsüsüne çıkan ve İstiklal marşımızı okutarak bizleri onurlandıran Ensar Karabacak'a Azerbaycan Dünya şampiyonası ve ramazan bayramı öncesi söz verdiği Araba ödülü sözünü Cuma günü Cuma namazının ardından hendek belediyesi önünde düzenledikleri törenle verdi. Şampiyonlarımıza ilçe halkıda sahip çıkarak düzenlenen törende Altın takarak başarılarının devamı temennisinde bulundular.

 

Yorumlar (0)