banner212

banner211

Bülent Bıçakcı Federasyon Başkanlığına Aday

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden ve Sakarya Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü atıcılık antrenörü Bülent Bıçıkçı 10 Kasım’da Ankara’da yapılacak Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı seçimleri için harıl harıl çalışıyor.

Salon 14.09.2012, 15:45
Bülent Bıçakcı Federasyon Başkanlığına Aday
banner218

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden ve Sakarya Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü atıcılık antrenörü Bülent Bıçıkçı 10 Kasım’da Ankara’da yapılacak Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı seçimleri için harıl harıl çalışıyor. Bıçakçı henüz adaylığını açıklamamasına rağmen spor kamuoyu çevrelerinde Bıçakçı’nın Başkan adaylığı için kulis çalışmalarına başladığı söyleniyor. Şu ana kadar adaylar resmen adaylığını açıklamış değiller. Ancak alınan bilgilere göre Sarsılmaz silah Fabrikaları sahibi Nur Ala Sarsılmaz, Bülent Torpil ve Sakarya’dan Bülent Bıçakçı’nın Başkanlık adaylığı için kulislere başladıkları biliniyor.

BIÇAKÇI’YA DESTEKLER SÜRÜYOR

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu’nun da desteğini alan Bıçakçı ile yaptığımız görüşmede Bıçakçı  4 Kazım’da yapacağı bir yemekli basın toplantısı ile delegelere adaylığını açıklayarak destek isteyeceğini söyledi. . Türkiye’de ilk kez bir Sakarya’lı Başkan adayının çıktığını anlatan  Bülent Bıçakçı “ atıcılığı seven ve bu spora gönül veren herkesi beni desteklemeye davet ediyorum. Çünkü bu dava aslında Sakarya’nın davasıdır “ Dedi.

banner220
Yorumlar (0)