banner212

banner211

Büyükşehir Bayan Karateciler Edirne'de

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Ümit Genç Bayan Karate Takımı 25-26 Mayıs Tarihlerinde Edirne'de Yapılacak Olan Türkiye Kulüpler Takım Şampiyonasına hazır.

Salon 23.05.2013, 10:51
Büyükşehir Bayan Karateciler Edirne'de
banner218

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Ümit Genç  Bayan  Karate Takımı 25-26 Mayıs Tarihlerinde Edirne'de Yapılacak Olan Türkiye Kulüpler Takım Şampiyonasına hazır.


Hafta Sonu Edirne'de Başlayacak olan Şampiyonaya Bayan Takım ile katılacak olan Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Şampiyona İçin Çalışmalarını Tamamladı.


Yarın Edirne'ye hareket edecek olan , Genç Bayanlarda Tuğba Kunduracı ve Aleyna Sezer'den  Ümit Bayanlarda ise Hilal Şen ve Betül Şakar'dan oluşan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bayan Takımı sporcuları Türkiye Şampiyonasında Takım olarak ilk kez yarışacaklarını ve bunun heyecanını yaşadıklarını belirterek  hepimiz daha önce kulübümüz adına ferdi musabakalara defalarca yarıştık fakat takım olarak ilk kez Türkiye Şampiyonasında Kulübümüzü ve ilimizi temsil edeceğiz Elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyup ilimize kupa ve madalya ile dönmek isteriz dediler.


Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Karate Kulübü Antrenörü Mustafa SOLMAZ'da Şampiyona ile ilgili olarak; Külüpler Türkiye Şampiyonaları her takım için önemli şampiyonalardır. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Olarak daha önce Büyük Bayanlarda Katıldığımız Şampiyonaya ilk kez Ümit ve Genç Bayanlarda Katılacaz Amacımız Burada Tabiki kürsüde yer almak fakat ilk kez bir araya gelen bu sporcularımız ile ilgili asıl hedefimiz onları ileriye taşıyarak Büyükler Kategörisine geldiklerinde kulübümüze hizmet eden Madalya Getiren başarılı sporcular haline dönüştürebilmektir.Bu hedef doğrultusunda Katıllacağımız butür Şampiyonalar bizim için hedefe giden önemli basamaklardır. diyerek ileriye dönük hedeflerini ortaya koydu.

Yorumlar (0)