banner212

banner211

Büyükşehirli Bayan Karateciler KamptaDüzce'de 25-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Kulüpler Arası Türkiye Karate Şampiyonası'nda Büyükşehir Belediye Karate Takımı, Hendek'te kampa girdi.

Salon 24.05.2012, 08:28
Büyükşehirli Bayan Karateciler Kampta
banner218


Düzce'de 25-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Kulüpler Arası Türkiye Karate Şampiyonası'nda Büyükşehir Belediye Karate Takımı, Hendek'te kampa girdi.

Hendek'te kampta

Büyükşehir Belediyesi Karate Takımı, Düzce'de 25-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Kulüpler Arası Türkiye Karate Şampiyonası için Hendek'te kampa girdi. Şampiyonada bayanlarda Şeyda Burucu, Emine Bahar Erkan ve Betül Kunduracı'dan oluşan takımla yer alacak Büyükşehir Belediyesi Antrenörler Mustafa Solmaz ve Hikmet Şaha nezaretinde hazırlanıyor.

Hedef altın madalya

Büyükşehir Belediyesi Karate Takımı Antrenörleri Mustafa Solmaz ve Hikmet Şaha, Hendek'te güzel bir çalışma imkanı bulduklarını belirtti. Bayanlarda şampiyon olacaklarına inandığını belirten Şaha, "Çok güzel bir ortamda çalışıyoruz. Hedefimiz Düzce'de bayanlarda kürsünün zirvesine çıkmak. Sporcularımız çok formda. Bize yakışan şekilde şampiyonayı noktalayacağız" şeklinde konuştu.Yazar: Mehmet KAVİS/HaberHendek.com

banner220
Yorumlar (0)