banner212

banner211

Çaybaşı Yeniköy’den 3 Madalya

Çaybaşı Yeniköy İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Karabük’te yapılan Okul Sporları Judo Yıldızlar Grup Birinciliği Müsabakalarından madalya ile döndüler.

Salon 29.03.2019, 17:17 UTKU KAYNAR
Çaybaşı Yeniköy’den 3 Madalya
banner218

Okul Sporları Federasyonu ve Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Okul Sporları Judo Yıldızlar Grup Birinciliği Müsabakaları 23-24 Mart tarihleri arasında Karabük’te gerçekleştirildi. Katılım ve ilginin yoğun olduğu müsabakaları Bartın, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, İstanbul, Kastamonu, Kırıklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak olmak üzere 15 ilden toplam 280 sporcu mücadele etti.

Karabük Merkez Soğuksu Spor Salonunda yapılan müsabakalarda Sakarya’yı temsil eden Çaybaşı Yeniköy İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri madalya ile döndüler.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VİZESİ

Müsabakalar sonunda 32 kg da Ceren Topçu birinci, 50 kg da Berat Keskin ikinci ve 52 kg da Sudenaz Çağ üçüncü oldular. Sporcularımız elde ettikleri bu dereceler ile 13-14 Nisan tarihlerinde Balıkesir’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandılar.

Okul Müdür Ümit Çamlı, Erenler Halk Eğitim Müdürü Özge Yalçın yaptıkları açıklamalarda başarılı dereceler ile Sakarya’yı temsil eden sporcular ve antrenörleri Beytullah Tatar’ı tebrik ederken Türkiye Şampiyonası’nda başarı dilediler.

Yorumlar (0)