Daha önce Van ve Elazığ'da gerçekleştirilen ve profesyonel kickboksa gönül verenlerin büyük beğenisini kazanan İsmail Yılmaz Kafkas Dövüş Arenası yılın ilk çeyreğinde Antalya'da yapılacağı açıklandı." />

banner212

banner211

Dünya şampiyonları Antalya'da dövüşecek


Daha önce Van ve Elazığ'da gerçekleştirilen ve profesyonel kickboksa gönül verenlerin büyük beğenisini kazanan İsmail Yılmaz Kafkas Dövüş Arenası yılın ilk çeyreğinde Antalya'da yapılacağı açıklandı.

Salon 19.01.2012, 15:15
Dünya şampiyonları Antalya'da dövüşecek
banner218


Daha önce Van ve Elazığ'da gerçekleştirilen ve profesyonel kickboksa gönül verenlerin büyük beğenisini kazanan İsmail Yılmaz Kafkas Dövüş Arenası yılın ilk çeyreğinde Antalya'da yapılacağı açıklandı. Organizatör İsmail Yılmaz, amaçlarının bu sporun güzelliklerini yansıtmak ve Antalya'nın tanıtımını tüm dünyada yapmak olduğunu kaydetti. Sponsorluk konusunda görüşmelerin devam ettiğini açıklayan Yılmaz, bürokrasi, kamu kuruluşları, belediyeler ve iş adamlarından destek beklediklerini söyledi.


Şampiyonaya Türkiye adına Murat Direkçi, Erkan Varol, Ramazan Beyazkaya ve Ali Aklayış, bayanlardan Gözde Bayergi'nin katılacağını vurgulayan İsmail Yılmaz, şöyle konuştu:


"Dünya arenalarında şu anda en üst düzeyde, K1'de dövüşen sporcular burada olacak. Antalya'da bir ilk yaşanacak. 70 kilonun Big8 Dünya Şampiyonası da bu organizasyonda gerçekleştirilecek. Daha öncekiler profesyonel olarak değil, gala bazında yapmışlardı. Antalya'nın bu organizasyona sahip çıkmasını bekliyorum."

Yorumlar (0)