EDUKA için buluştular

Karasu Gençlik Sanat ve Spor Kulübü Derneği (KARGENÇ), uzun zamandır hazırlığını yaptığı projenin Türkiye ayağını gerçekleştirdi.

Salon 28.09.2021, 10:19 SporExpres
EDUKA için buluştular

YENİ BİR PROJE

‘’Erasmus+ Spor destekleri ile yürütülen proje kapsamında ortağı olduğumuz bir proje daha hayata geçiyor’’ diyen KARGENÇ Kulübü Başkanı Ersel Aydın, uzun zamandır hazırlığını yaptıkları projenin Türkiye ayağını gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Aydın, “Genç karatecilerde sakatlıkları önlemeye yönelik metotlar geliştirme çalışmaları yapmak amacıyla Slovenya, Hırvatistan ve Türkiye’den ortaklar ile Karasu’da buluştuk. Proje kapsamında toplam 20 karate antrenörü deneyimlerini paylaştı. Projemiz önümüzdeki süreçte Slovenya Maribor’da ve Hırvatistan Rijeka’da yapılacak olan uluslararası faaliyetler ile devam edecektir’’ diye belirtti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Aydın, ‘’Bu vesile ile katkılarından dolayı Karasu’da karate sporunda eşsiz çalışmalar yapan Antrenörümüz Şevki Abakoç ve Nurcan Abakoç’a, World Shotokan Karate Organisayon Kurulundan İsmail Bayazıt’a, İstanbul Eyüp Belediyesi Karate Antrenörü Havva Bayazıt’a, Serdivan Karate Antrenörü Emel Dramalı’ya, Sapanca Karate Antrenörü Elif Çaloğlu’na, Ferizli Karate Antrenörü Emrah Kaşkaş’a teşekkür ederiz’’ dedi.

Yorumlar (0)