Efsane Tekvandoda terfi coşkusu

Salon 27.05.2022, 09:13 SporExpres
Efsane Tekvandoda terfi coşkusu

Sakarya Efsane Tekvando Kulübü, 2022 yılı Mayıs ayı 2. Dönem Kuşak Terfi Sınavını antrenman salonunda gerçekleştirdi. Sınav sonunda 45 sporcu bir üst kuşağa yükseldi. 
45 SPORCU KATILDI
Sakarya Efsane Tekvando Kulübü, 2022 yılı Mayıs ayı 2. Dönem Kuşak Terfi Sınavını antrenman salonunda gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Cemal Ot, antrenör Ozan Melih ve  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Spor Eğitim Uzmanı Yeşim Yeşim Dönmez Sığırtmaç  nezaretinde yapılan sınavda sporcular terk döktü. Eğitimlerde aldıkları dersleri sınavda en iyi şekilde sergileyen 45 tekvandocu  başarılı olarak bir üst kuşağa yükselmenin mutluluğunu yaşadı. 
TEBRİK ETTİ
Başarılı bir sınavı geride bıraktıklarını belirten Sakarya Efsane Tekvando Kulüp Başkanı Cemal Ot, bu yıl içerisinde tüm müsabakalarda bu eğitimlerin karşılığını alacaklarını söyledi. Başkan Ot, “Sporcularımız sınavda çok iyi bir performans sergiledi. Hepsini kutluyorum. Aldıkları eğitimlerin karşılığını verdiler. Turnuvalarda da ellerinden geleni yaparak bizleri mutlu edecekler” ifadesini kullandı.


 

Yorumlar (0)