banner212

banner211

Engelli Sporcu Karakullukçu'ya sitem

Kano ve Halter Sporcusu , engelli Suat Güven'den Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'nun geçen yıl " Ben engelli sporcu evladımızı yormam ziyaret için ayağına giderim" şeklindeki sözlerine rağmen kendisini ziyarete gelmediğini belirterek " Biliyorum Belediye Başkanı İsmail amca'nın işleri çok yoğun.

Salon 12.04.2012, 07:08
 Engelli Sporcu Karakullukçu'ya sitem
banner218
Kano ve Halter Sporcusu , engelli Suat Güven'den Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'nun geçen yıl " Ben engelli sporcu evladımızı yormam ziyaret için ayağına giderim" şeklindeki sözlerine rağmen kendisini ziyarete gelmediğini belirterek " Biliyorum Belediye Başkanı İsmail amca'nın işleri çok yoğun. Fazla bir şey diyemiyorum" şeklinde konuşuyor.

Kano'da Türkiye Şampiyonu

Suat Güven önceki hafta Muğla İl'i Köyceğiz İlçe'sinde yapılan Engelliler Kano Türkiye yarışmalarında  Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazandı ve  birincilik kürsüsü önünde yer aldı. Suat Güven "Biz Arifiye Belediye sınırları içindeyiz Türkiye Şampiyonluğu madalyam Belediye Başkanı İsmail Amca'ya armağan olsun "diyor.

Halter Şampiyonasına gidiyor

Engelli Sporcular 2011 Halter yarışmasında Türkiye 3. Olan Suat Güven önümüzdeki ay Hatay İl'inde yapılacak Engelli sporcular Türkiye Şampiyonasına katılacak. Sempatik Sporcu Suat " Geçen yıl üçüncü oldum. Şimdi Halter'de Türkiye şampiyonu olacağım" şeklinde konuşuyor

Haber: SUAT BEYENAL

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)