banner212

banner211

Ensar, Avrupa Şampiyona'sına gidiyor

Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcusu Ensar Karabacak, Avrupa Şampiyona'sına gidiyor.

Salon 01.07.2012, 19:20
Ensar, Avrupa Şampiyona'sına gidiyor
banner218
Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcusu Ensar Karabacak, Avrupa Şampiyona'sına gidiyor.

Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcularından Ensar Karabacak, bir süre önce Kayseri'de yapılan Yıldızlar Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası'nda hiçbir rakibine puan vermeden Türkiye Şampiyonu oldu. Karabacak, 30 Haziran Cumartesi günü Amasya Milli Takım Kampı'nda yapılan ve 63 kiloda mücadele ettiği seçmelerde rakiplerini yenerek Avrupa Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı.
Ensar Karabacak, 18 -20 Temmuz tarihlerinde Polonya'da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi ve Hendek'i temsil edecek.
Ensar'lar yetişecek
Hendek Güreş İhtisas Kulübü Antrenörü Sefer Sarı ve antrenör Zafer Başer, Ensar'ın dereceyle döneceğine inandıklarını belirterek " Bugüne kadar sporcularımız ilçemizi en iyi şekilde temsil edip büyük başarılara imza atmışlardır. Bu konuda Hendek Belediye Başkanımız Ali İnci bizlere her türlü desteği vermektedir. Kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Başkanımız daha çok sporcu yetiştirmek adına, Türkiye'de bir ilke imza atarak güzel ve modern bir tesis yapıyor. Buradan birçok Ensar'lar çıkacaktır " Dediler.

 

 

Yorumlar (0)