Erenler Atılgan'da terfi heyecanı

Erenler Atılgan Tekvando Spor Kulübü kemer terfi imtihanını gerçekleştirdi.  Antrenörler Mahsun Kaya ve Emine Çifçi’nin nezaretinde 60 sporcunun katıldığı sınav sonunda tekvandocuların tamamı terfi etti.

Salon 22.09.2022, 11:07 UTKU KAYNAR
Erenler Atılgan'da terfi heyecanı

ATILGAN’DA TERFİ

Erenler Atılgan Tekvando Spor Kulübü 2022 yılı Eylül  dönemi kemer terfi imtihanını gerçekleştirdi. Erenler Yaşam Merkezi’nde yapılan imtihana 60 sporcu katıldı. Antrenörler Mahsun Kaya ve Emine Çifçi’nin nezaretinde yapılan sınavda tekvandocular tüm hünerlerini sergiledi. Sınav sonunda sporcuların tamamı başarılı olarak bir üst kuşağa yükselmeyi başardı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Erenler Atılgan Tekvando Spor Kulübü Başkanı Davut Cengiz, başarılı bir sınavı geride bıraktıklarını söyledi. Cengiz, “Çalışmalarımız Erenler Yaşam Merkezinde devam ediyor. Kuşak atlayan sporcularımızı kutluyorum. Kulübümüz, 2023’de minikler ve yıldızlar kategorisinde yarışacak. Sporcularımıza destek veren Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’a , Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Nevzat İnanç’a ve Erenler İlçe Spor Müdürümüz Özcan Çelikten’e  teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)