banner212

banner211

Erenlerde Karate Coşkusu

Erenler Halk Eğitim Merkezi Ekim ayı Karate kuşak terfi sınavı tamamlandı.

Salon 30.10.2019, 10:48 30.10.2019, 10:51 UTKU KAYNAR
Erenlerde Karate Coşkusu
banner218

Erenler Halk Eğitim Merkezi Ekim ayı Karate kuşak terfi sınavı tamamlandı. Cemal Kamacı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kuşak terfi sınavına katılan sporcular hünerlerini sergileyerek bir üst kuşağa geçmenin heyecanını yaşadılar.

AİLELERDEN BÜYÜK İLGİ

Erenler’de kuşak terfi heyecanı yaşandı. Erenler Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören 32 karateci Ekim Ayı kuşak terfi imtihanında ter döktü. Antrenör Muammer Sağlam nezaretinde Cemal Kamacı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen terfi sınavında başarılı olan sporcular bir üst kuşağa terfi etti. Terfi heyecanını sporcular kadar aileleri de yaşadı. Terfi sınavını yakından takip eden sporcu velileri öğrencilere büyük destek verdi.

GELECİĞİN ŞAMPİYONLARI

Antrenör Muammer Sağlam gençleri spora teşvik etmek onların gelişimine katkıda bulunmak için çaba harcadıklarını belirterek; ‘’ Sporcularımızın çalışma azminden ve isteğinden çok memnunuz. Özellikler ailelerinin desteği ile başarılı sporcular yetiştirmek için hem ilk adımları atıyoruz hem de onları zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak sosyalleşmelerine katkıda bulunuyoruz. Gençlerimizi spora yönlendiren herkese teşekkür ederim.’’ dedi.

banner220
Yorumlar (0)