banner212

banner211

Erkek Öğrenciler ödüllerine kavuştu

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilerine yönelik düzenlediği Masa Tenisi müsabakaları sona erdi.

Salon 13.01.2017, 13:17 13.01.2017, 14:21 UTKU KAYNAR
Erkek Öğrenciler ödüllerine kavuştu
banner218
 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Sebahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu ile ve Arif Nihat Asya Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilerine yönelik düzenlediği Masa Tenisi müsabakaları sona erdi.

Foto galeriye git 
Dereceler:
Atatürk Spor Salonunda yapılan Masa Tenisi Müsabakalarına 14 öğrenci katıldı. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında Sinan Meraklı , rakiplerini yenerek şampiyon oldu.Yakup Bayır turnuvada 2. Olurken, Ahmet Erol Cin 3., Serdar Kayadibi ise 4 . oldu.

 
Madalya ve Belge:
Müsabakalar sonunda ilk üç sırada yer alanlara öğrencilere madalya ve başarı belgesi verildi. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından masa tenisi müsabakalarına katılanlara katılım belgesi takdim edildi.

 


Üniversite :
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Masa tenisi müsabakalarına katılan tüm öğrencilere teşekkür ediyorum. Üniversite öğrencilerimize yönelik sportif faaliyetlerimiz, yıl boyunca devam edecek" dedi” dedi.

banner220
Yorumlar (0)