banner212

banner211

ESRA VE AFRA İTALYA'YA HAZIR

Wako Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası'nda mücadele edecek Sakaryalı sporcular çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Salon 06.09.2018, 12:16 06.09.2018, 12:18 UTKU KAYNAR
ESRA VE AFRA İTALYA'YA HAZIR
banner218

Wako Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası'nda mücadele edecek Sakaryalı sporcular çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Bu yıl ikişer şampiyonluk kazanan Esra Yalın ve Afra Adıyaman İtalya'dan madalya ile dönmek istiyor.

15-23 Eylül Tarihleri arasında İtalya'da düzenlenecek olan Wako Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası'nda milli sporcularımız Esra Yalın ve Afra Adıyaman madalya mücadelesi verecek. Bu yıl Antalya'da düzenlenen Uluslararası Kick Boks şampiyonasında ve  Elazığ'da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda şampiyonluklar elde eden  Afra Adıyaman ve Esra Yalın yeni hedefi Dünya Şampiyonası'nda madalya kazanmak.

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü sporcuları olan Afra Adıyaman ve Esra Yalın aynı zamanda Milli Takım antrenörü olan Serkan Yılmazer nezaretinde Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyorlar. Antrenör Yılmazer yoğun bir tempo ve özveri ile İtalya hazırlıklarına devam ettiklerini belirterek " Esra ve Afra ile bu sene bize ikişer şampiyonluk yaşattılar  onlarla gurur duyuyorum.  Şimdi de Dünya Kupası'nda aynı başarıyı yakalamak için çok sıkı çalışıyorlar. İtalya'da ülkemiz adına önemli başarılar elde edeceklerine inanıyorum" dedi.

9 Eylül'e kadar çalışmalarını Sakarya'da sürdürecek olan milli sporcular 9-18 Eylül tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan Milli Takım kampına katılacaklar.

Yorumlar (0)