Fahrettin Karadağ, Avusturya'dan Şampiyon Döndü

Avusturya Open Dünya Taekwondo G1 Uluslararası Pomse , Para Poomsea Şampiyonası 22-23 Haziran tarihlerinden Avusturya Viyana kentinde yapıldı

Salon 26.06.2019, 15:58 UTKU KAYNAR
Fahrettin Karadağ, Avusturya'dan Şampiyon Döndü

Avusturya Open Dünya Taekwondo G1 Uluslararası Pomse , Para Poomsea Şampiyonası 22-23 Haziran tarihlerinden Avusturya Viyana kentinde yapıldı. 20 Ülkenden 366 sporcunun katılımı ile gerçekleşen şampiyonada Sakarya Tüvesaşspor kulübü sporcusu Fahrettin Karadağ şampiyonluğu kaptı.


Şampiyonada P30 Kategorisinde mücadele eden Sakarya Tüvesaşspor kulübü sporcusu Fahrettin Karadağ 11 sporcuyu mağlup ederek altın madalya kazandı. Antrenör Cemil Saydam şampiyonluk kazanan sporcusunu tebrik ederek ülkemizi böyle bir organizasyonda temsil etmek ve madalya ile dönmek bizim için gurur verici. Bizlere desteklerini  esirgemeyen uluslararası hakemlerimiz Recep Baskan Nesibe Altun  ve Barış Tosun hocama, Avusturya’da bizi karşılayan  Sakaryalı misafirperver hemşerimiz Kazim Mecit Copkayaoglu ailesine, Ankara bölgesi antrenör arkadaşımız İsmail hocama ve siz sosyal medyadan bizlere yürekleriyle her zaman destek olan sevenlerimize Tüvasaş personellerimize ve yönetimine bu şampiyonluğu hediye ediyoruz.


 

Yorumlar (0)