banner212

banner211

Fatih koleji sezona madalya ile başladı

Alper Tuna ALAN, (30 kg) minik erkekler kategorisinde 153 sporcu arasından 7 müsabakanın 6’sını kazanarak Türkiye üçüncüsü oldu.

Salon 05.09.2013, 14:11
Fatih koleji sezona madalya ile başladı
banner218

Sakarya Fatih Koleji öğrencisi, Işık Kolej Spor Kulübü sporcusu Alper Tuna ALAN, 2-5 Eylül 2013 tarihlerinde Karaman ilinde düzenlenen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında (30 kg) minik erkekler kategorisinde 153 sporcu arasından 7 müsabakanın 6’sını kazanarak Türkiye üçüncüsü oldu.

 

Alper Tuna’ nın antrenörleri Cemal Ot ve Cemil Saydam gayretli çalışmalar neticesinde ulaşmış oldukları başarıyı beklediklerini söylediler. Fatih Koleji beden eğitimi öğretmeni, Taekwondo antrenörü aynı zamanda sporcumuzun babası olan Murat Alan, 5 yıldır çok düzenli ve disiplinli bir çalışma içinde olduklarını, bunun neticesinde başarının nasip olduğunu belirterek kendilerine bu imkanı sunan başta Fatih Eğitim Kurumları genel müdürü aynı zamanda Işık Kolej Spor Kulübü başkanı Reşit Taşdemir’e, ayrıca okul müdürü Bayram Yayla’ ya teşekkür etti. Sakarya Fatih Koleji müdürü Bayram Yayla, kurum olarak spora önemli destekler verdiklerini bundan sonrada aynı desteği sürdüreceklerini, kazanılan bu başarıyla okulda Taekwondo’ya olan ilginin artıracağını ümit ettiğini söyledi.

 


 

Yorumlar (0)