banner212

banner211

Fatih Şen Avrupa 3.'sü

Avrupa Karate Şampiyonası'nda Avrupa 3.'sü olan Büyükşehir Belediyesi'nin genç sporcusu Fatih Şen ve turnuvada ülkemizi temsil eden Milli Takım kafilesini Atatürk Havaalanı'nda coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Salon 11.02.2014, 12:18 11.02.2014, 12:51 UTKU KAYNAR
Fatih Şen Avrupa 3.'sü
banner218
 Büyükşehir Belediyesi sporcusu Fatih Şen, Avrupa Karate Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde ederek, Avrupa 3.'sü oldu. Portekiz'in başkenti Lizbon'da düzenlenen şampiyonada ülkemizi ümitler 70 kiloda temsil eden genç sporcu ve turnuvaya katılan Milli Takım kafilesini Atatürk Havaalanı'nda coşkulu bir kalabalık karşıladı. Şampiyona'da Avrupa 3.'sü olarak bronz madalya elde eden genç sporcu büyük başarısını ailesi ve takım arkadaşları ile doyasıya kutladı.

Ülkemizi temsil etmek çok anlamlı 
Karşılama töreninin ardından turnuvayı değerlendiren şampiyon sporcu Fatih Şen, "Karate sporuna 8 yıldır devam ediyorum. Portekiz'de düzenlenen Avrupa Şampiyonası benim ilk uluslararası deneyimimdi. Çok duygusal anlar yaşadım. Ülkemizi temsil etmek çok güzel ve anlamlıydı. Maçlar sırasında coşkulu tezahüratlar, vatandaşlarımızın ve diğer Milli Takım arkadaşlarımızın destekleri açıkçası bizi daha çok motive etti. Önümüzde uzun bir hazırlık döneminin ardından yeni bir Avrupa Şampiyonası olacak. Daha iyi hazırlanarak, şehrimizi ve ülkemizi temsil etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.


banner220
Yorumlar (0)