Ferizli Karatede terfi sevinci yaşandı

Salon 13.03.2024, 11:48 13.03.2024, 11:51 UTKU KAYNAR
Ferizli Karatede terfi sevinci yaşandı

Ferizli Salon Sporları Kulübü tarafından 2024 Yılı birinci dönem kuşak imtihanı yapıldı. Ferizli Spor Salonu’nda yapılan kuşak ve diploma törenine geniş katılım sağlandı. Ferizli Spor Salonu’nda sınav komitesi ve katılımcılara hünerlerini sergileyen karateciler terfi heyecanı yaşadı. 24 öğrencinin Sarı Kuşak, 3 öğrenicinin Yeşil, 3 öğrencinin Mavi ve 3 öğrencinin Kahve rengi kuşağa terfi ettiği törende sınavın ardından diplomalar verildi.

GENİŞ KATILIM

Diploma törenine Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, İyİ parti belediye başkan adayı Mehmet Ata, BBP adayı İsmail Kudu, siyasi parti ve STK temsilcileri, Milli eğitim Şube Müdürü Asım Tok, AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Söğütlü İlçe Emniyet Amiri Ümit Karatepe, Halk Eğitim ilçe Müdürü Sedat Çaylak,, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Aydön, Türkiye Karate Federasyonu Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Sakarya Karate il temsilcisi Esra Atış,Ferizli Salon Sporları Kulübü Başkan Vekili Hasan Ata, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Altuntaş, Kulüp Antrenörü Emrah Kaşkaş, spor severler ve öğrenci aileleri katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ.

Karate öğrencinin toplamda  33’ü terfi ederek başarılı çalışmalarına devam edeceklerini belirten Kulüp Antrenörü Emrah Kaşkaş, ‘Karate branşında kayıtlarımız sürüyor. Gençlerimizin ve çocukların aktivitesini artırarak kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayan en iyi sporlardan biri olarak büyük ilgi görüyoruz. Bize destek olan herkese en başta da velilerimize çok teşekkür ediyorum. Sporcularımın başarılarının devamını diliyorum.’’ ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)