Ferizli'nin gururu oldular

Çekya’da düzenlenen Wsf Dünya Shotokan Karate Turnuvası’na katılan sporcularımız katıldıkları kategorilerde toplam 34 madalya ile Ferizli’ye döndü. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu Ferizli’yi başarıyla temsil eden sporcuları makamında ağırladı

Salon 21.09.2022, 12:21 SporExpres
Ferizli'nin gururu oldular


MADALYALARI TOPLADI
Ferizli Salon Sporları Halk Eğitim Merkezi Karate Antrenörleri Fatma Özel yönetiminde turnuvalara hazırlanan sporcularımız, yurt dışı başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Wsf Dünya Shotokan Karate Turnuvası’nda çizdikleri başarılı tablo ile Ferizli’nin gururu oldular.  Kategorlerinde tatamiye çıkan sporculardan Esila Gökçe Kondak 2 altın 2 bronz, Ensar Efe Ayata 2 altın 3 gümüş, Ömer Faruk Yılmaz 1 altın 3 gümüş, Ali Özden Kıran 1 altın 4 bronz, Firdevs Bakkal 3 bronz, Nezahat Uslu 1 bronz, Havvanur Delimehmet 3 bronz, Rana Yaman 1 gümüş 3 bronz, Zeynep Güneş Su Alım 1 gümüş 2 bronz ve Medine Münevver Öztürk 2 bronz madalya ile Ferizli’ye döndüler.
TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Gündoğdu gösterdikleri performansla Ferizli’nin gururu olan sporcuları, Antrenörleri Fatma Özel ve velileri ile birlikte belediyede misafir etti. Başarılı Antrenör Fatma Özel; “Bu süreçte sporcularımıza maddi ve manevi her türlü destekte bulunan Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’ya, sporcularım ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.
BAŞKANDAN TEBRİK
Minik Karatecilerin başarılarından çok büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Başkan Gündoğdu, “Şampiyonlarımıza, kıymetli antrenörlerine ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Bizlere bu gururu yaşatan, Avrupa’nın göbeğinde İstiklal Marşı’mızı okutarak bayrağımızı 6 defa göğe çıkartan sporcularımızın gelecekte de nice başarılar kazanacağına gönülden inanıyorum. Her birinizi alınlarınızdan öpüyorum. Başarınızı tekrar kutluyorum. Helal olsun çocuklar” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)