banner212

banner211

Ferizlispor 2011 terfi sevinci

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizlispor 2011 Karate Kulübü ve Ferizli Halk Eğitim Merkezi karate sporcularının kuşak terfi ve ödül törenine katıldı.

Salon 12.02.2020, 12:12 12.02.2020, 12:15 UTKU KAYNAR
Ferizlispor 2011 terfi sevinci
banner218

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizlispor 2011 Karate Kulübü ve Ferizli Halk Eğitim Merkezi karate sporcularının kuşak terfi ve ödül törenine katıldı.

YENİ KUŞAĞA GEÇTİLER

Ferizli’de, Şanlı Türk Bayrağımıza ithafen Geyve ilçesinde düzenlenen Karate İl Şampiyonasında dereceye giren sporcular için Ferizli Karate Salonu’nda ödül töreni düzenlendi. Törende ayrıca, Ercan Durgun ve Fatma Özel antrenörlüğünde ki başarılı sporcuları yetiştiren Ferizlispor 2011 Kulübü Karate Takımının genç sporcuları kuşak heyecanı yaşadı. Girdikleri sınavda başarılı olan karatecilere yeni kuşakları törenle verildi.

“TOPLUMA FAYDALI BİREYLER”

Ferizlispor 2011 Kulübü Karate Takımı antrenörlerinden Ercan Durgun, karate sporunun dövüş hatta sokak dövüşü olmadığını vurguladı. Karatenin bir savunma sporu olduğunu kaydeden Durgun, “Sporcularımız her şeyden önce topluma faydalı birer birey olmayı öğreniyorlar. Sporcularımız, başarılı bir şekilde hem eğitimlerine devam ediyorlar hem de başarılı birer sporcu olmayı hedefliyorlar” dedi.

“DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Sporcuların başarısının Ferizli adına gurur verici olduğunu vurgulayan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “Öncelikle bu başarıda pay sahibi olan başta antrenör hocalarımızı, törene yoğun ilgi gösteren verilerimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İnanıyorum ki bu başarıların ardı gelecek. Gençlerimiz spor sayesinde fiziksel ve zihinsel anlamda gelişiyor, kötü alışkanlıklardan uzaklaşıyor.

SERTİFİKALAR GÜNDOĞDU’DAN

Belediye olarak biz de gençlerimizi spora teşvik amacıyla üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Başarılıyla gururumuz olan bu gençlerimizin spor yapmayan arkadaşlarına rol model olmaları temennimizdir. Bir kez daha sporcularımızı yürekten tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu. Başkan Gündoğdu’nun konuşmasının ardından başarılı öğrencilere kuşakları ve sertifikaları verildi.

banner220
Yorumlar (0)