banner212

banner211

Gençlerin Muhay Tahai’ya ilgisi

Akyazı Akınspor, futbolun yanı sıra salon sporları ile de ilçe gençlerine hizmet vermeyi sürdürüyorlar.

Salon 15.12.2013, 16:48 15.12.2013, 17:07 UTKU KAYNAR
Gençlerin Muhay Tahai’ya ilgisi
banner218

 

Akyazı Akınspor’un ilçe gençleri için başlattığı salon sporlarına   ilçe halkı  tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Modern Caddesi üzerinde bulunan  İş merkezinde çalışmalara her yaş grubundan ilçe halkı katılıyor. King Boxing (Kral Döğüşü), Yakın Savunma,  Muhay Tahi (Pahuyuth) dallarında başlayan çalışmalara gösterilen ilgiden kulüp yöneticileri de memnun.

 

Antrenör İbrahim Şen ve yardımcı antrenör Rumeysa Hasat nezaretinde devam eden çalışmalar şimdilik hafta da üç gün olarak devam ediyor. Gençler yapılan çalışmalarla spor yapmanın yanı sıra da organizasyonlarda ilçeyi temsil etme performansına erişilmesi hedefleniyor.

 

Bayanlar için özel seans

Akyazı Akınspor Kulübü, ilçe gençlerin yanı sıra ilçedeki bayanlarında salon sporlarına ilgi göstermeleri halinde özel seanslar açılacağını belirtti.  Böyle bir talepte bayanlar için özel bayan çalıştırıcı tahsis edilmesi planlanıyor.

Akyazı Akınspor Kulübü Başkanı Kerim Dertli;” Kulüp olarak yıllarca spora hizmet etmiş, hem amatör takımlara hem de profesyonel takımlara sporcu yetişmenin keyfini yaşamaktayız. Bu vesile ile de yakın zaman da ilçe gençlerimizin . King Boxing (Kral Döğüşü), Yakın Savunma,  Muhay Tahi (Pahuyuth) sporları yapabilmeleri içinde başlattığımız çalışmalarımıza gösterilen ilgiden de oldukça memnunuz. Yine de çalışmalarımızdan daha fazla halkımızın faydalanmasını istiyoruz. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.” Dedi.

banner220
Yorumlar (0)