banner212

banner211

Gençlik Merkezi Spor Okullarından görkemli açılış

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  "Yaz spor okulları"  Atatürk Spor Kompleksi, Atatürk spor salonunda düzenlenen açılış töreni ile çalışmalara başladı.

Salon 30.06.2012, 11:49
Gençlik Merkezi Spor Okullarından görkemli açılış
banner218
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  "Yaz spor okulları"  Atatürk Spor Kompleksi, Atatürk spor salonunda düzenlenen açılış töreni ile çalışmalara başladı.

Spor Uzmanı İlhan Şerif Aykaç'ın sunduğu , Atatürk Spor salonundaki açılışa Gençlik Spor Genel Müdürlüğü gözlemcisi Namık Yatıkoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Erenler ,Serdivan, Arifiye İlçe Spor  müdürleri Hüdayi Kaynar, Aziz Aracı , İbrahim Arkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sportif Uzmanı Yusuf Yılmaz, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem , Eski Futbolcular Vedat Uysal ve Nejat Ersin, Protokol mensupları ve Sporcuların velileri ile kalabalık bir spor sever topluluk katıldı.

Tören yapıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  "Yaz spor okulları"  açılışına  Bisiklet, Tenis, Basketbol, Atletizm, Badminton, Taek Wando, Voleybol, Judo, Hentbol, Cimnastik ve Halter Sporcuları tüm spor dallarını temsilen katıldılar. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu günün anlamını belirten bir konuşma yaptı ve Spor okulları çalışmasına katılan sporcular ile Ailelerine teşekkür etti. Onur konuğu olan Eski Futbolcular Vedat Uysal ve Nejat Ersin sporculara hitaben birer konuşma yaparak "Sporu daima sevin, severek yapın " dediler. Törende sonunda halk oyunları gösterisi yapıldı.

Gösteriler alkışlandı

Açılışa katılan ekiplerden Jimnastik, Teak Wondo,Jimnastik ,Judo sporcuları çok beğenilen ve sürekli alkışlanan gösteriler sundular. Son bölümde ise  tüm sporcuların katıldığı Basket atma yarışması yapıldı. Yarışmada Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Spor Şube Müdürü Bülent Kasım ve diğer protokol mensupları Basket atarak yarışmaya katıldı. Sporculara Basketbol topu , Tişort ve Şapka armağan edildi.

HABER:Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

 

 

banner220
Yorumlar (0)