banner212

banner211

Geyve'de Kuşak Terfi Heyecanı

Geyve’de İlçesi Karate Terfi Sınavları Pazar günü yapıldı.

Salon 25.02.2019, 17:39 26.02.2019, 19:27 UTKU KAYNAR
Geyve'de Kuşak Terfi Heyecanı
banner218

Geyve’de İlçesi Karate Terfi Sınavları Pazar günü yapıldı. Terfi sınavlarına  Geyve belediye başkanı Murat Kaya, SASKF başkanı Yaşar Zımba, Belediye meclis üyesi Neşet Çakır, sporcu velileri ve sınavlara 46 Sporcu katıldı. Sınav komisyonu üyeliklerini ilimiz hakemleri Yılmaz Özkan, Tuna Şehir, Erol Akkuş, Mustafa Gökmen, Enes Gökmen, yaparken terfi eden sporcuların diplomaları katılan protokol üyeleri ile birlikte sporculara takdim edildi.

SPORA YATIRIM SÖZÜ

Belediye başkanı Murat Kaya yaptığı konuşmada 18 yıldır siyasetin içinde olduğunu Karate branşının her zaman yanında olarak destek olmaya çalıştığını, tesislerin ve sporcuların eksikliklerini bildiğini yardımcı olduğunu olmaya da devam edeceğini söyledi. Dünya çapında bir hakem antrenör olan Uğur Kobaş’ın ilçelerinde olduğunu, şanslı olduklarını söyleyen başkan Murat Kaya Mart ayında yapılacak minik ve yıldızlar Türkiye şampiyonası için destek olacaklarını da sözlerine ekledi. Başkan Murat Kaya ayrıca Büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem Yüce ile birlikte çalışarak 76 dönüm arazi üzerinde 30, 35 milyon TL lik bir yatırımla içimde futbol sahası, spor salonu, yüzme havuzu olan bir tesis ile birlikte eski tekel binasının olduğu araziyi Gençlik merkezi olarak değerlendireceklerini de sözlerine ekledi.

Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba “Başkan Murat Kaya, Halk oyunları il temsilcisi Neşet Çakır, çok çalışkan bireyler. Onların sayesinde ve destekleri ile Geyve sporda ilerlemeye devam ediyor. Kendilerine teşekkür ederim. Dedi

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Seçkin Küçükseler, Hakan Emirhan Doğan “Kaymakam İlyas Memiş, Belediye başkanı Murat Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, MEB ilçe müdürü Mehmet Doğan, HEM Müdürü Mustafa Doğan, Gençlik ve spor ilçe müdürü Nurcan Tabakoğlu, Belediye meclis üyesi Neşet Çakır ilçenin spor lokomotifleri onlara teşekkür ederiz. Dediler.

Sarı Kuşağa terfi ettiler

Yapılan sınavlar sonunda , Kübra Işık, Büşra Işık, Hamza Abdullah Işık, Emirhan Saraç, Ayşe Saraç, Zeynep Saraç, Rahmetullah Özkan, Ayşe Nur Danışman, Mahmet Naim Danıişman, Mehmet Emin Akyol, Beytullah Ali Solak, Ömer Asaf Can, Alper Balanban, Doğukan Mustafa Gayret, Hseyin Buğra Burak, Mustafa Oğuz Çakur sarı kuşağa terfi etti.

Turuncu oldular

Terfi sınavına katılan sporculardan Yiğit Rüzgar Baygın, Ahmet Yasir Alkan, Muhhamed Ömer Akçay, Yiğit Ali Taş, Aleyna Abanoğlu, Erdem Demirel Turuncu kuşağa terfi ederken Erva Çabuk yeşil kuşak, Azra Koç, Yağmur Ersöz, Serhat Köse, Nazife Güzel, Hacer Hanife Ersöz, Arda Koç, Buğra Çetinkaya, Ömer Faruk Çay ve Yusuf Kaplan ise mavi kuşağa terfi etti.

4 Siyah Kuşak

Geniş katılımın olduğu kuşak terfi sınavında Ensar Arslan, Zeynep Ebrar Temel, Muhhamed Ali Baş, Ahmet Kaan Yalçın siyah kuşağa terfi etti. Ayrıca Zeynep Tarakçı, Ayberk Doğan Atakan Karapekmez, Atakan Çakır, Abdülaziz Bafraoğlu ve Ubeydullah Cerlioğlu Kahverengi 3.Kyu’ya, Miraç Merve Keşeş ve Hamza Efe Başol ise 2.Kyu’ya terfi etti.

banner220
Yorumlar (0)