banner212

banner211

Geyve Karate Şölenine Hazır

Geyve ilçesi 04 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan Geyve kaymakamlık kupası iller arası karate müsabakalarına hazır.

Salon 03.05.2013, 15:25
Geyve Karate Şölenine Hazır
banner218

Geyve ilçesi 04 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan Geyve kaymakamlık kupası iller arası karate müsabakalarına hazır.

 

Kocaeli, Bursa, Yalova, Düzce, Bolu, Eskişehir ve Sakarya illerinden 28 spor kulübünün katılımıyla yapılacak turnuvaya toplamda 600 civarında sporcu, hakem, antrenör ve velinin katılması beklenir. Turnuvanın sorunsuz geçmesi adına Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık başkanlığında müsabakanın sorunsuz geçmesi adına son toplantı bugün yapıldı.

 

Toplantıya Kaymakam İdris Akbıyık başkanlık yaparken, toplantıya ilçe spor müdürü Yusuf Yıldız, ilçe emniyet müdürü Ali Sarıkaya, ilçe halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır ve kaymakamlık yazı işleri müdürü Atilla Vardar ve TKF MHK Bşk. yrd. Uğur Kobaş katıldı. Toplantı ile turnuvanın son hazırlıkları da bitmiş oldu. Turnuva Cumartesi sabah 09.30 başlayacak.

 

Açılış seremonisi, biten gurupların madalya töreni saat 12.00 de yapılacak. Sonrasında devam edecek yarışmaların saat 18.00 gibi dereceye giren kulüplerin ödül töreni ile bitmesi bekleniyor. Kaymakam İdris Akbıyık "Yapılacak olan turnuva ilçemizin sosyal, kültürel ve spor alanında gelişmesine katkı sağlayacak. ilçemizin tanınırlığı daha arttıracak. Sporun evrensel dili dostluk bu yarışmalar sayesinde sporcular arasında güzel dostluklar kurulacak. Böylesine büyük ve anlamlı bir turnuvaya ev sahipliği yapmak bizlere gurur veriyor. Turnuvanın sorunsuz geçmesi için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu turnuvada "Sonucu ne olursa olsun, Kazanan dostluk olsun" Tüm ilçemiz halkını müsabakaları seyretmeye bekliyoruz. dedi.


banner220
Yorumlar (0)