banner212

banner211

Geyve karate takımlarından çifte başarı…

Kocaeli iller arası karate ligi maçları Cumartesi günü Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu spor salonunda, aynı gün Sakarya gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü organizasyonunda iller arası dostluk müsabakaları Serdivan Sakarya spor salonunda yapıldı.

Salon 27.12.2015, 12:32 27.12.2015, 12:43 UTKU KAYNAR
Geyve karate takımlarından çifte başarı…
banner218
 Kocaeli büyükşehir belediyesi ve Kocaeli gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü organizasyonu ile yapılan Kocaeli iller arası karate ligi maçları Cumartesi günü Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu spor salonunda, aynı gün Sakarya gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü organizasyonunda iller arası dostluk müsabakaları Serdivan Sakarya spor salonunda yapıldı.

 Foto galeriye git

Kocaeli Liglerine İstanbul, Ankara, Bursa, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Kırklareli, Tekirdağ, Eskişehir, illerinden 900 civarında sporcu katıldı. Kocaeli Liglerine 18 sporcu ile katılan Geyve ilçe karate takımı, liglerden sekiz madalya kazandı.

 

Aynı gün Serdivan’da yapılan müsabakalara Bolu, Düzce, Bursa, İstanbul illerine mensup 16 kulüpten 310 sporcu katıldı. Derece giren sporculara ödülleri Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, İl temsilcisi Aykut Duman, Avrupa Dünya hakemi Uğur Kobaş, antrenörler ve hakemler tarafından verildi. Geyve ilçe takımı müsabakaya 20 sporcu ile katıldı ve 20 madalya kazandı. Geyve ilçe takımı dört genel klasmanın ikisinden bir ikincilik bir üçüncülük kupasını müzesine götürdü.

 

Kocaeli ilinde Şampiyon olan sporcularımız:

Emirhan Özdil

Emirhan Uygun

Aslınur Mutluay

Zeynep Tutku Tunç

Kocaeli ilinde Üçüncü Olan Sporcularımız:

Miray Keleş

Hakan Emirhan Doğan

İclal Kübra Öz

Abdullah Hamza Gülmüş

Sakarya ilinde Şampiyon olan sporcularımız:

Oğuzhan Karadağ

Okan Kobaş

Berkay Balcı

Sakarya ilinde İkinci Olan Sporcularımız:

Emre Özkan

Ufuk Kayıkçı

Melih Avcı

İclal Özkan

Murat Sezer Arseven

Sakarya ilinde  Üçüncü Olan Sporcularımız:

Ahmet Başak

Melike Karacan

Sıla Topçuoğlu

Yunus Emre İnce

Ahmet Emre Çalışkan

Adem Topal

Halit Topal

Tarık Arda Topal

Bayram Aydın

Mehmet Niyazi Kolat

Ergün Yılgın

Kübra Kayıkçı

 

 

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Sporcularımız her geçen gün çıtayı biraz daha yukarı çekiyor, Geyve Belediyesi, Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğü, Geyve Halk eğitim müdürlüğü takımlarına mensup sporcuların Kocaeli ve Sakarya da yapılan turnuvalarda ki mücadelesi bizleri mutlu etti. Sporcularımız ilçenin gururu olmaya devam ediyorlar. Amacımız ilçemize her alanda ilçeye hizmet edecek spor disiplini ile yetişen sporcuları toplumumuza sportif başarıları ile taçlandırarak kazandırmak.

 

Geyve belediye başkanımız Murat Kaya, İl müdürümüz Fatih Çelikel, Halk eğitim müdürümüz Mustafa Doğan, İlçe müdürü Nurcan Tabakoğlu, eski müdür Yusuf Yıldız’a desteklerinden dolayı özel olarak teşekkür ediyoruz.

Yorumlar (0)