banner212

banner211

Geyve Kaymakamından Enes Öz’e tören.

Geyve Kaymakamlığında yapılan törende Geyve gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Nurcan Tabakoğlu’da başarılı sporcuya hediye takdim etti.

Salon 13.01.2016, 10:41 13.01.2016, 10:44 UTKU KAYNAR
Geyve Kaymakamından Enes Öz’e tören.
banner218
 Geyve ilçe Kaymakamı İlyas Memiş Hafta sonu Kocaeli'de yapılan Türkiye Karate şampiyonasında dereceye giren Geyve  ilçesi sporcusu Enes Öz'ü başarılarından dolayı kutlayarak çeşitli ödüller verdiler.

 Foto galeriye git

Geyve Kaymakamlığında yapılan törende Geyve gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Nurcan Tabakoğlu’da başarılı sporcuya hediye takdim etti.

 

Kaymakam bey ayrıca Antrenör Uğur Kobaş, Memduh Sakarya’ya çeşitli hediyeler verdi. Hediyelerin en anlamlısı kaymakam beyin kendi yazdığı şiir kitabı oldu.

Antrenörler Uğur Kobaş, Memduh Sakarya “Nezaketi için Kaymakam beye ve ilçe Gençlik spor müdürüne teşekkür ederiz. Çalışmalarımıza Gençlik ve spor ve halk eğitim müdürlüğü işbirliği ile devam ederek daha çok gencimizi spora kazandırmak için uğraşacağız. Dediler.

 

Törenden sonra ilçe karate sporcularını antrenman yaptığı tesiste ziyaret eden Kaymakam İlyas Memiş bir süre sporcular ile sohbet etti. Sohbetin sonunda sporculara başarılar dileyen Geyve Kaymakamı, İlçede sporun gelişimi ve daha çok genci spora yönlendirmek için gerekli desteği vereceğini söyledi. Ziyarette İlçe müdürü Nurcan Tabakoğlu, tesisler amiri Yusuf Yıldız da hazır bulundu.


 

 

 

banner220
Yorumlar (0)