Geyve Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği; Sportif Faaliyetler Ödül, Madalya ve Belge töreni mülki amirlerin ve halkın katılımı ile Geyve Atatürk spor salonunda yapıldı." />

banner212

banner211

Geyve Sportfi Faliyetler Ödül töreni yapıldıGeyve Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği; Sportif Faaliyetler Ödül, Madalya ve Belge töreni mülki amirlerin ve halkın katılımı ile Geyve Atatürk spor salonunda yapıldı.

Salon 12.04.2013, 14:39
Geyve Sportfi Faliyetler Ödül töreni yapıldı
banner218Geyve Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği; Sportif Faaliyetler Ödül, Madalya ve Belge töreni mülki amirlerin ve halkın katılımı ile Geyve Atatürk spor salonunda yapıldı.

Organizasyonun sunuculuğunu Uluslararası Karate Hakemi Uğur Kobaş yaptı. Görkemli bir şekilde düzenlenen ödül törenine; Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Garnizon Komutanı Üsteğmen Lütfü Varol, Belediye Başkanı Murat Kaya, AFP belediye başkanı Şuayip Erkan Çalık, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Salih Koşu, İlçe Emniyet Müdürü Ali Sarıkaya, il Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır, ilçe Milli eğitim müdürü Beşir Nalbant, İlçe halk eğitimi merkezi müdürü  İrfan Karaçayır, İlçe Spor MüdSürü Yusuf Yıldız, ilçe Müftüsü Ali Erhun, İlçe Tarım Müdürü Taner Katipoğlu, ilçe Nüfus Müdürü Osman İslamoğlu, ilçe Vergi Dairesi Müdürü Gaffar Koçak, ilçe Mal Müdürü Serdar Suat Aytek, Geyve ilçesi okul müdürleri, öğretmenler, Geyveliler Yerel Kültür Derneği Başkanı Sami Bölükbaş, Kamyoncular ve Otomobilciler Derneği Başkanı Aykut Yurt sporcular ve çok sayıda seyirci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra HEM müdürü İrfan Karaçayır açılış konuşması yaptı.Jimnastik, Kick Boks, Karate sporcularının gösterileri beğeniyle izlendi. METEM folklor ekibi, Geyve yöresi oyunlarını sergiledi.

Branşlar ödüllendirildi…
Jimnastik, aerobik,Pilates,kick boks, karate, hentbol, basketbol, futbol, güreş, voleybol, atletizm, Halk oyunları sporcularına, gelen protokol üyeleri tarafından madalya ve başarı belgeleri verildi. Bu tören bölümünde kısa bir konuşma yapan Geyve kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve belediye başkanı Murat Kaya tüm sporculara ve spora emeği geçenlere teşekkür etti.


Yasin Arıkan’a bir ödül daha…
Geyve Kaymakamı, Geyve ve AFP belediye başkanları tarafından önceden altınla ödüllendirilen Balkan ve Türkiye şampiyonu Yasin Arıkan Geyve kaymakamı İdris Akbıyık ve Umurbey Köyü muhtarı Osman Önal, tarafından bir kez daha altın ile ödüllendirildi. Geyveliler Yerel Kültür Derneği adına başkan Sami Bölükbaş, Balkan şampiyonu Yasin Arıkan’a şilt verdi. Ayrıca Yıldızlar Türkiye üçüncüsü Aslınur Mutluay ile Hakan Emirhan Doğan’a madalya verildi.

Antrenörlere ödül…

Sporcuları yetiştiren antrenörlerine plaketleri Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık tarafından verildi.
Aerobik, pilates, Jimnastik Emel Sınırcı,
Basketbol: Ahmet Çınar,
Voleybol: Egemen Ege, Burak Çavdar,
Güreş: Mehmet Çaylı,
Halk Oyunları: Sevim Saniye Bekel, Memduh Sakarya,
Karate: Uğur Kobaş, Yaşar Ordu, Memduh Sakarya
Futbol: Fikret Avcı,
Atletizm: Tamer Tok,
Hentbol: Fatih Özdin,
Kick boks: SeydiGökpınar.

İlçeden yetişen hakemlere de ödül…

Resmi belgeli Karate Aday hakemliğe yükselen Merve Dikmen, Seher Öztürk, Ayşe Akyıldız, Tuba Yaman, Furkan Arıcıoğlu, Kenan Özer, Yusuf Küçük

Karate Bölge Hakemliğine Terfi eden Ahmet Çınar,

Karate Milli hakemliğe terfi eden Yaşar Ordu, Emel Sınırcı, Salih Selim Avcı,

Uluslararası karate Hakemliğine terfi eden Memduh Sakarya’ya plaketleriGeyve Kaymakamı İdris Akbıyık tarafından verildi.

Yöneticilere ödül…
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, İl Genel Meclisi üyesi Neşet Çakır’a Geyve kaymakamı İdris Akbıyık tarafından plaketleri takdim edildi.

Eğitimciler ödül aldı…
İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant tarafından, Geyve Mili Eğitim müdür yardımcısı Davut Karamehmetoğlu, Geyve Mili Eğitim Müdür yardımcısı Mehmet Doğan, HEM müdür yardımcıları Mehmet Doğan,  Hamza Kaya ve Resul Nasır Günbilek’espora yaptıkları hizmetlerden dolayı plaket verildi.

Basınımızın Geyve temsilcileri de unutulmadı.


Geyve’deki her türlü etkinlikleri basına duyuran, basın mensuplarına  birer plaket verildi:
Adapostası Geyve temsilcisi, Geyve Haber yazı işler müdür ve editörü  Mustafa Hamdullah Ergin, Yenihaber Geyve muhabiri Namık Cihan, Geyve Haber muhabiri Mehmet Aydoğan.

Final Uğur Kobaş’tan geldi…

Türkiye Karate federasyonu MHK bşk. yrd. Uğur Kobaş İlçede spor ve sporcuya maddi ve manevi destek sağlayan sporcu dostları Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve belediye başkanı Murat Kaya, Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık, İlçe milli eğitim müdürü Beşir Nalbant, Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Yusuf Yıldız ve Halk eğitimi müdürü İrfan Karaçayır’a plaket takdim etti.

Yorumlar (0)