banner212

banner211

Geyve’de başları ödüllendirildi…

Minikler Türkiye karate şampiyonasında derece alan sporcular Geyve kaymakamı İdris Akbıyık ve Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık tarafından altın ile ödüllendirildiler.

Salon 08.02.2014, 16:44 08.02.2014, 16:48 UTKU KAYNAR
Geyve’de başları ödüllendirildi…
banner218
 Minikler Türkiye karate şampiyonasında derece alan sporcular Geyve kaymakamı İdris Akbıyık ve Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık tarafından altın ile ödüllendirildiler. Törenlerin ilki Alifuatpaşa beldesinde yapıldı. Türkiye şampiyonasında derece yapan beldenin iki sporcusuna sahip çıkan başkan Şüayip Erkan Çalık Türkiye ikincisi Emirhan Özdil ve Türkiye üçüncüsü Oğuzhan Çakmak’ı altın ile ödüllendirdi.

 

Ziyarette Antrenörler Uğur Kobaş ve Memduh Sakarya hazır bulundu. Başkan Şüayip Erkan Çalık “Beldede açtıkları spor salonundan yetişen sporcuların çok kısa sürece iki Türkiye madalyası almasından dolayı mutlu olduklarını, spor tesisini açmakla ne kadar doğru bir karar verdiklerini, sporcuları gördükçe gurur duyduğunu söylerken sporcuları ve antrenörleri kutladı. İkindi tören için kaymakamlığına giden sporculara Kaymakam İdris Akbıyık tarafından ev sahipliği yapıldı. Burada Türkiye ikincisi Emirhan Özdil, Türkiye üçüncüleri Emirhan Uygun, Oğuzhan Çakmak ve Efe Altok kaymakam tarafından altın ile ödüllendirildi. Törene antrenörler Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, İlçe gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Yusuf Yıldız, İlçe halk eğitimi müdürü İrfan Karaçayır ve sporcu velileri de katıldı.

 

 

 Kaymakam İdris Akbıyık yaptığı konuşmada sporcuların başarıları ile gurur duyduklarını, sporcuların başarılarının devamı için çalışmaları gerektiği söyledi. Ayrıca Geyve ilçesinin il dışında sadece karate ile reklamının yapıldığını söylerken emeği geçen herkesi ve sporcuları ile tekrar kutladı. Sporcuların okul derslerinde de başarılı olmaları için sporculardan söz olan kaymakam İdris Akbıyık, sporun ve sporcuların her zaman yanında olduklarını da sözlerine ekledi.

banner220
Yorumlar (0)