banner212

banner211

GEYVELİ KARATECİLER COŞTU

Demokrasi ve Milli Birlik günü Karate Turnuvası sona erdi.

Salon 18.07.2019, 13:18 UTKU KAYNAR
GEYVELİ KARATECİLER COŞTU
banner218

Demokrasi ve Milli Birlik günü Karate Turnuvası sona erdi. 610 sporcunun katıldığı turnuvanın açılış programında Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve 15 Temmuz şehitlerinin manevi huzurlarında 1 dakika saygı duruşunda bulunuldu.

Büyük ilgi gören organizasyonda Geyve ilçesi Karate takımı sporcuları turnuvadan 17 madalya kazanarak güzel bir başarıya imza attılar. Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Seçkin Küçükseller, Hakan Emirhan Doğan “28 sporcu ile katıldık, 17 madalya kazandık. Alınan madalyalar böylesine anlamlı turnuvada daha bir önemli. Sporcularımızı ve Ailelerini kutluyoruz. Desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız İlyas Memiş ve belediye başkanımız Murat Kaya’ya teşekkür ediyoruz. Dediler.

Turnuvada  Yunus Emre İnce, Miray Keleş ve Eray Akkuş birinci olurken, Alper Balaban, Ömer Asaf Can, Miraç Merve Keleş, Beyzanır Kızılca, Mehmet Emin Akyol, Metehan Ayözen, İrem Güzel, Yusuf Kaan İnce, Melih Avcı ikinci oldu. Ahmet Kaan Yalçın, Muhammet Ali Baş, Eyüp Güzel, Kübra Kayıkçı, Emirhan Uygun ise üçüncülük derecesi elde etti.

Yorumlar (0)