Uluslararası Basler open karate turnuvası 29." />

banner212

banner211

Geyveli Karateciler İsviçre yolcusu

Uluslararası Basler open karate turnuvası 29.

Salon 26.09.2012, 11:14
Geyveli Karateciler İsviçre yolcusu
banner218

Uluslararası Basler open karate turnuvası 29.30 Eylül tarihlerinde İsviçre’nin Basel kentinde yapılacak. Turnuvaya Geyve ve Pamukova karate takımları katılırken her iki kafilede Perşembe günü sabah 11-15 uçağı ile Basel’e gidecek. Geyve takımında Ömer Ertürk, Eren Ertürk, Recep Ersel Koçer, Mehmet Burnaz, Enes Topaloğlu, Furkan Kobaş sporcu, Emel Sınırcı antrenör, Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, Tayfun Kobaş hakem, Kemal Koçer kafile başkanı, Yusuf Ertürk idareci olarak bulunuyor. Kafile turnuvaya Geyve karate takımı adına katılacaktır.

 

2 Ekim günü yurda dönecek olan kafilenin amacı ilimizi, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Turnuvaya 8 ülkeden 250 sporcunun katılması bekleniyor.

 

Antrenör Uğur Kobaş “ İsviçre’de yapılan turnuvaya üç yıldır katılıyoruz. Bu maçı organize edenler arkadaşımız. Asıl amacımız organizasyona yardımcı olmak ve aynı zamanda sporcularımızın sportif ve sosyal açıdan ufkunu açmak, dostlukları pekiştirmek yeni dostluklar kurmak hedefindeyiz. Hatta 2013 yılı hedeflerimizde üç yurt dışı maçı var. Dedi.

 

banner220
Yorumlar (0)