banner212

banner211

Geyveli karatecilerden 11 madalya

Düzce ve Kocaeli'nde düzenlenen okullar arası karate ligi müsabakalarına Geyveli Karateciler damga vurdu.

Salon 12.04.2018, 12:05 12.04.2018, 12:06 UTKU KAYNAR
Geyveli karatecilerden 11 madalya
 

Düzce ve Kocaeli'nde düzenlenen okullar arası karate ligi müsabakalarına Geyveli Karateciler damga vurdu. Antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseller ve Yaşar Ordu idaresindeki karateciler Düzce'den 3 madalya ile dönerken Kocaeli'nde 8 madalya kazandılar.

İller arası Karate ligi müsabakaları  7 Nisan Cumartesi günü Kocaeli'nde yapıldı. Müsabakalarda ilimizi temsil eden Geyveli karateciler toplamda 8 madalya alarak büyük başarı elde etti.  Miray Keleş ve Zeynep Tarakçı'nın birincilik kürsüsüne çıktığı müsabakalarda Büşra Çetin ikinci, Miraç Keleş, Kübra Kayıkçı, Ahmet Kaan Yalçın, İrem Güzel ve Beyzanur Kızılca üçüncü olma başarısını gösterdiler.

Geyveli karateciler 7-8 Nisan tarihleri arasında Düzce'de yapılan MEB Okullar arası küçükler ve yıldızlar karate gurup müsabakalarında ise 3 madalya ile döndü. Emirhan Uygun'un birincilik madalyasını alırken Eray Akkuş ve Eyüp Güzel üçüncü oldu.

Turnuvalarla ilgili bir çıklama yapan Teknik direktör Uğur Kobaş," Hafta sonu maçlar için bölündük ancak Geyve ilçesini en iyi şekilde temsil ettik. Dereceler İlçemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)