banner212

banner211

Greko-Romen'de Hendek ,Serbest'te Erenler Şampiyon

İlçeler arası 11-13 Yaş Greko-Romen ve Serbest Güreş Ligi sonuçlandı,Greko-Romen Stilde Hendek İlçesi,Serbest Sitilde Erenler İlçesi mutlu sona erişerek Şampiyon oldular.

Salon 31.01.2012, 08:12
Greko-Romen'de Hendek ,Serbest'te Erenler Şampiyon
banner218
İlçeler arası 11-13 Yaş Greko-Romen ve Serbest Güreş Ligi sonuçlandı,Greko-Romen Stilde Hendek İlçesi,Serbest Sitilde Erenler İlçesi mutlu sona erişerek Şampiyon oldular.Güreş Federasyonu Sakarya Güreş İl Temsilcisi Bahattin Aydın  "Yarının Güreşçileri yetişiyor.Antrenör ve Güreşçilerimizi başarılarından dolayı candan kutlarım" dedi.

Son hafta çekişmeli geçti

11-13 Yaş Güreşlerde en büyük çekişme Greko-Romen stilde oldu. Son haftaya Lider Sapanca İlçesinin ardından 7 puan eksikle 2 nci sırada giren Hendek İlçesi Güreşçileri zorlu haftada rakiplerin yenerek aradaki 7 puan farkı kapattı ve toplamda 75 puana ulaşarak Şampiyon oldu.Son haftaya lider giren Sapanca İlçesi 72 puana ulaştı ve sıralamada ikinci oldu. Greko-Romen stilde Kocaali İlçesi 45 puanla 3ncülük kupasını aldı.

Serbestte sürpriz olmadı

Serbest Stilde ise Son haftada Akyazı İlçesi Lider Erenler ile arasındaki 4 puanlık farkı kapatamayınca  Erenler İlçesi 74 Puanla  şampiyonluğa ulaştı.Akyazı İlçesi 70 Puanla 2nci sırada yer aldı. Serbest stil üçüncüsü 19 Puanla Gençlik Merkezi oldu.

Ligin sonuçlanması üzerineTakımlara Kupaları,  Güreşçilere madalyaları düzenlenen törenle verildi.

 

Haber:Suat BEYENAL[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)