Güreş Ligi 4.Hafta Müsabakaları Geyve de
İlçeler Arası Deplasmanlı Güreş ligi’ Geyve ev sahipliği yapacak


11-13 yaş İlçeler arası Deplasmanlı Güreş ligi 4. Hafta müsabakaları 29 Ocak Cumartesi Geyve İlçesi kapalı spor salonunda saat 13.00 de başlayacak.



8 İlçe’den 9 takımından yaklaşık 130 sporcunun mücadele edeceği müsabakalar serbest ve grokomen dalda yapılacak. Güreş müsabakalarına seyircilerden giriş ücreti alınmayacak



Deplasmanlı güreş ligi 3 Hafta toplam puanlar



 









































































































































TAKIMLAR




1




2




3




4




5




6




7




8




9




TOPLAM




1-HENDEK




18




13




12




 




 




 




 




 




 




43




2-AKYAZI




15




10




13




 




 




 




 




 




 




38




3-KOCAALİ




12




10




13




 




 




 




 




 




 




35




4-PAMUKOVA




8




11




16




 




 




 




 




 




 




35




5-MEHMET GÖLHAN




5




12




9




 




 




 




 




 




 




28




6-SAPANCA




2




8




4




 




 




 




 




 




 




14




7-ADAPAZARI




3




3




2




 




 




 




 




 




 




8




8-ERENLER




1




2




0




 




 




 




 




 




 




3




9-GEYVE




2




0




1




 




 




 




 




 




 




3




 



Deplasmanlı güreş ligi



3 Hafta takımlarına puan kazandıran sporcular



 



23-26 Kg



1- Furkan Çalışkan     K.Ali



2- Cihan Desteci         Akyazı



3- Soner Çekiç            P.Ova



3- Ali Çeliker              Akyazı



29 Kg



1- Ensar Bıyık            Akyazı           



2- Ziya İnan                K.Ali



3- Zeynel Şensoy        P.Ova



3- Kazım Bayraktar    Adapazarı



32 Kg



1- Mehmet Şensoy     P.Ova



2- Abdüssamet Başak            Erenler (M.Gölhan)



3- Onur Karagüzel      Hendek



3- Yunus Muslu          K.Ali



35 Kg



1- Oğuzhan Desteci    Akyazı



2- Yasin Karamaz       Hendek



3- Enes Öztürk           Sapanca



3- Mikail Bügür          Hendek



38 Kg



1- Mücahit Kaya        K.Ali



2- Aykut Turan           P.Ova



3- Osman Kaya          Erenler (M.Gölhan)



3- Tahsin Armağan     Hendek



42 Kg



1- Yılmaz Yıldız         P.Ova



2- Onur Tektaş           Hendek



3- Orhan Güleç           Erenler (M.Gölhan)



3- Batuhan Eryılmaz P.Ova



47 Kg



1- Fikri Yeşil              Erenler (M.Gölhan)   



2- Bahadır Yüksel      Erenler (M.Gölhan)



3- Adem Kütük          P.Ova



3- Taha Korkmaz        Hendek          



53- Kg



1- Halil Düzcan          Akyazı



2- Sidar Aktan                       Sapanca



3- Murat Kılıç             Akyazı           



3- Sefa Genç              Geyve



59 Kg



1- Bayram Ali Han     K.Ali



2-İbrahim Çetin          P.Ova



3- Muhammet CeylanAdap



3- M. Emin Özden     Sapanca



66 Kg



1- Burak Başal            P.Ova



2- Furkan Korkmaz    Hendek



3- Fatih Hancıoğlu     Akyazı



3- Burak Dur              K.Ali



66-75 Kg



1- Hakan İmak           Hendek



2- Enes Yazar             Erenler (M.Gölhan)



3- Yakuphan Çubukçu Erenler (M.Gölhan)



3- Semih Yazıcı          Akyazı



Not: Birinci Gelenler 3 Puan ikinci gelenler 2 puan Üçüncü gelenler takımlarına birer puan kazandırırlar. Aynı takımdan birden fazla dereceye giren sporcu olursa en yüksek puan alan sporcunun puanı geçerlidir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.