banner212

banner211

Güreşçiler Hendek'te buluştu

Hendek Güreş İhtisas Kulübünün misafiri olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başakşehir Spor Kulübü’nde 34 sporcu ve Rus Milli takımından 6 sporcu Avrupa ve Dünya şampiyonalarına hazırlık maçı niteliğinde 2’li maçlar yaptılar.

Salon 16.01.2018, 22:25 17.01.2018, 22:33 UTKU KAYNAR
Güreşçiler Hendek'te buluştu
 Hendek Güreş İhtisas Kulübünün misafiri olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başakşehir Spor Kulübü’nde 34 sporcu ve Rus Milli takımından 6 sporcu  Avrupa ve Dünya şampiyonalarına hazırlık maçı niteliğinde 2’li maçlar yaptılar.

Gerçekleştirilen organizasyonu Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kulüp Başkanı Harun Kaynak, Spor Müdürü Sefer Sarı, Antrenörler, Teknik direktör Sefer Sarı, Zafer Başar, Ebubekir Yılmaz, Rıza Yetim ve Ali Yıldırtan birlikte izlediler.

BAŞARI KOLAY GELMİYOR

Düzenlenen organizasyona katılarak sporculara başarılar dileyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “ Sporda başarılar elde etmek kolay değildir. Sporun pek çok dallarından biri olan güreş ve karate gibi belirli spor dallarında ilçemiz çok iyi durumdadır. Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında sıralamaya giren ülke durumundayız. Bunlar bizim için uzak hedeflerdi, çalıştıkça hedeflerimize ulaşıp mutlu oluyoruz.  Dünya’da medeniyet, çağdaşlık sıralamaları, bu tür spor dallarında kazanılan başarılarla ölçülüyor. Bu başarılarla, Ülkemizin adını tüm Dünya’ya duyuruyor, bayrağımızı dalgalandırıyor ve İstiklal Marşımızı milyonlarca insanın evlerinde izlediği televizyonlardan dinlettirme şansını buluyoruz. Çocuklarımızın başarısında emeği geçen,  ailelerini ve hocalarımızı tebrik ediyorum ”dedi.

Yorumlar (0)