Güreşçiler Pamukova’da Mindere çıkıyor
Sakarya İlçeler arası Güreş Turnuvasına Cumartesi günü Pamukova’da yapılacak 3 ncü Hafta Güreşleri ile devam edecek.


Sakarya  İlçeler arası Güreş Turnuvasına   Cumartesi   günü   Pamukova’da  yapılacak 3 ncü Hafta   Güreşleri ile  devam edecek.



9  takım katılıyor



Hendek,Akyazı,Pamukova,Geyve,Sapanca,Adapazarı,Erenler,Kocaali,Erenler Mehmet Gölhan   takımlarının katıldığı  İlçeler Arası  11-13 Yaş  Greko-Romen ve Serbet  Güreş  Turnuvasında   Güreşçilerin   Minderde  aldıkları  sonuçlar Lig usulu ile    puanlanıyor.



Güreş İl Temsilcisi  Bahattin Aydın’ın verdiği biligiye  göre   Turnuvada  her hafta   160-175  arası 11-13  yaş  Güreşçi  Mindere  çıkıyor.



Hendek Lider



Güreş İl temsilcisi  Bahattin Aydın  İlk  2  Haftası geride kalan İlçeler arası  Güreş Liginde  Hendek İlçesinin   31  Puanla  Birinci sırada yer aldığını söyledi.Puan sıralamasında  Akyazı 25 Puanla   İkinci ,Kocaali 22  puanla Üçüncü sırada..Pamukova 19 Puanla  4ncü .İki hafta  sonunda  Puan cetvelinde  diğer sıralama şöyle.5-Mehmet Gölhan 17 puan,6-Sapanca 12 Puan,7-Adapazarı 6 Puan,8-Erenler 3 Puan ,9- Geyve 1 puan.



 



















































































































































İlçeler  arası  Güreş Turnuvası  haftalara



Göre  Puan  Cetveli 




 



 

 

 

 

 

 


TAKIMLAR




1




2




3




4




5




6




7




8




9




TOPLAM




1-HENDEK




18




13



 

 

 

 

 

 

 


31




2-AKYAZI




15




10



 

 

 

 

 

 

 


25




3-KOCAALİ




12




10



 

 

 

 

 

 

 


22




4-PAMUKOVA




8




11



 

 

 

 

 

 

 


19




5-MEHMET GÖLHAN




5




12



 

 

 

 

 

 

 


17




6-SAPANCA




2




10



 

 

 

 

 

 

 


12




7-ADAPAZARI




3




3



 

 

 

 

 

 

 


6




8-ERENLER




1




2



 

 

 

 

 

 

 


3




9-GEYVE




1




0



 

 

 

 

 

 

 


1




İlçeler  arası  11-13 YAŞ Greko Romen –Serbest  Güreş Turnuvası  Programı.  



Müsabaka  Programı



1-Hafta .25 Aralık 2010Camili Spor  Salonu,



2 Hafta.01 Ocak 2011 Sapanca  Spor Salonu , 



3-Hafta.22 Ocak 2011   Pamukova  Spor Salonu,



4.Hafta   29 Ocak2011Geyve Spor Salonu



5.Hafta.05 Şubat 2011Akyazı Spor Salonu,



6 Hafta. 12 Şubat 2011 Hendek Spor  Salonu,



7.Hafta.19 Şubat 2011Kocaali Spor Salonu,



8.Hafta 26 Şubat 2011 Bekirpaşa Spor Salonu, 



9.Hafta. 05  Mart 2011   Adapazarı Atatürk Spor salonu.



Adahaberajansı-Suat Beyenal          

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.